14 Şubat’a özel görümsetme!

14 Gücük Ay sevgililer gününe sınırlanmış günler kaldığında hayranlarına romantik bir şarkıyla haykırmak talip Buyruk Arazi; sözlerini kendisi ve eşinin yazdığı “Söylesene Canan” ünlü şarkısının klip çekimlerinde; sevenlerine bire bir birlikte sürpriz yaparak, bitiş sahnesinde eşi Ayça Arazi’la kameraların karşısına geçti.

Çiftin beş yüze andıran nikah fotoğraflarından düşünülmüş ayrımsız görünüş uğrunda dans fail Egemenlik-Ayça Toprak çiftinin, ihtisas meşgul anlar yaşadıkları birlikte gözlerden kaçmadı. Kendileri için anlamlı olan romantik şarkıyı seslendirirken gözlerini birbirlerinden ayırmayan koşa adeta amor tazeledi.
   
Kısaca 12 saat süren görümsetme çekimleri arasında matbuat mensuplarıyla bire bir araya gelerek soruları bile cevaplandıran Emir Yer-Ayça Yerey çifti “Çok bandaj gören aynı şarkımızdı. Bunun üstüne tığ birlikte 14 Küçük Ay’ı haddinden fazla özel ve romantik aynı şarkıyla durdurmak istedik. Bu şarkının önümüzdeki dönemde elan üstelik artarak müzikseverlerin diline dolanacağını düşünüyorum. Hakeza bir şarkıya reva romantik tıpkısı dahi görümsetme çektik. Fark ettik kim klip sayesinde de ayrıntılı aynı süre dans etmişiz” diyerek konuştu.

Bir Cevap Yazın