3 yıldızı hakeza uyardı!..

Sabah’tan Yanardağ Demir’in haberine bakarak Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, oyuncularını konuşma odasına aldı

Fenerbahçe Beceri Direktörü Vitor Pereira, ikinci yarıdaki güçlü maçlar öncesinde cümle futbolcularıyla birebir görüşmelere başladı. Beklentilerini anlatan ve 2. yarıdaki zorluklardan bahseden Portekizli öğretmen, performansından memnun olmadığı isimleri birlikte akıllıca bir dille uyardı. Pereira’nın özellikle Alper, Yanardağ Bayındır ve Ozan’dan daha aşkın fedakârlık istediği öğrenildi. Pereira’nın yaptığı görüşmelerden kâh satırbaşları şöyle:

‘FİZİKSEL NAMINA EKSİĞİN VAR’

ALPER POTUK:
Sakatlığa büyüklüğünde dört dörtlük bire bir performansla geldin. Deminden sakatlığı atlattın amma fiziki eksiğin var. Bu dönemi çok acul geçmeni istiyorum. Sen bu takıma mukteza bire bir oyuncusun ve performansını yükseltmene ihtiyacım var.

HAYAL ETTİĞİM GIBI DEĞİLSİN’

VOLKAN BAYINDIR:
Yeteneklerine iri çekinmek duyuyorum. Ancak elan benim hayal ettiğim performansa ulaştığını düşünmüyorum. Senden bir tane isteğim henüz çok özveri. İştahın arttığında hem forma şansın hem de takıma katkın artacaktır.

‘BASKIYA ALIŞMAK ZORUNDASIN’

SAZ ŞAIRI TUFAN:
Elinden geleni yaptığını görüyorum. Henüz çok taze benzeri futbolcusun tabiatıyla hataların olacak. Ancak tez demoralize olma. Rehavet altında olmaya alışmalısın çünkü bura F.Bahçe.

Bir Cevap Yazın