30 bin lirasını düşüren güre zorda!

Sabah’ta yer kayran habere göre eksiksiz aramalarına karşın parayı bulamadığını tamlayan Ilan, “Borçlarımı bayılmak üzere 30 bin TL’lik emniyet çektim. Motosikletimle eve gelirken parayı düşürdüm. Parayı bulanların polis merkezine bırakmasını arzu ediyorum. Çok yumruk durumdayım, evim kira hangi yapacağımı bilmiyorum” diyerek konuştu.

Eskiizmir Semti Gazi Mahallesi 3900 Sokak’ta oturan Nihat Ilan, kestirmece 3 ay ilk 20 yaşındaki Yoğunluk Zar ile dünya evine girdi. Yeşilyurt Semti’ndeki bir restoranda döner ustası olarak çalışan Car, ücretiyle dernek üzere yaptığı borçlarını kapatamayınca itimat almaya karar verdi. Bire Bir bankaya başvuran Zar, sabık çarşamba günü 30 bin TL çekip işe gitti. Akşam Ezanı saatlerinde işten çıkıp motosikletiyle giden Ilan, eve geldiğinde paranın olmadığını ayırt etti. Tün geç saatlere kadar geçtiği sokaklarda düşürdüğü parayı arayan Ilan benzeri sonuç elde edemeyince polis güçleri merkezine gidip durumu anlattı.

Çok baskı durumda olduğunu tamlayan Nihat Ilan, “Borçlarım çok olunca kredi çekip bayılmak istedim. Parayı bankadan aldıktan sonra işe gittim. Akşam üstelik motosikletle eve geldim. Yolun yarısına kadar mülk cebimdeydi, fakat sonrasında düşmüş. Aradık amma bulamadık. Parayı bulanların polis merkezine gidip tasdik etmelerini arzu ediyorum. Mutlu tıpkı evliliğimiz var kirada oturuyorum. Demin hangi yapacağımı bilmiyorum, yardım istiyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın