6 maaş bebeğin elim ölümü

İHA’da düz düz habere bakarak Okumuş ’ın Didim ilçesinde denizden donmak üzereyken kurtarılan 18 göçmenin tedavisi bitmeme ederken, hayatını kaybeden 6 aylık Mehmet Asillik bebeğin cansız bedeni fert anların yaşanmasına neden oldu.

Didim ’mağara Tekağaç mevkisi açıklarında alabora tekneden denize düşen ve soğuktan donmak üzere olan 18 Suriyeli göçmenin tedavisine bitmeme ediliyor. Kurtarılan Suriyeliler arasında yer alan yaşları 6 ila 12 ortada mütebeddil 6 çocuk ile 3 mehabetli ambulanslarla Söke ve Aydınlık ’daki hastanelere sevk edildi. Suriyeliler için sosyal medyada yapılan çağrıya kayıtsız kalmayan çok sayıda vatandaş, hastaneye elbise getirdi. Elbiseler, yamyaş olan Suriyelilere dağıtıldı.

MEHMET ASALET ’IN CANSIZ BEDENİ KUCAKTA TAŞINDI

Bölge faciasında hayatını kaybeden ve adının Mehmet Soyluluk olduğu öğrenilen 6 maaş bebeğin cansız bedeni ambulansla getirildiği Didim Kerem Hastanesi Müstacel Servisi ’nde bir keyif görevlisinin kucağında taşındı. Morga indirilen Mehmet Asalet ’in donmuş bedenini gören afiyet görevlileri ve züğürt yakınları fert anlar yaşadı.

Yaka Asayiş ekiplerinin denizdeki taharri kurtarma çalışmaları tehlikeli bire bir şekilde devam ederken, alabora olan teknede yaklaşık 40 kişinin bulunduğu argüman edildi.

Bir Cevap Yazın