8 saatte çekilen saldırı sahnesi çöpe gitti!…

Güzeşte hafta gazetelere veri olan Unutulmaz dizisindeki çekimi 8 saat süren tecavüz sahnesi çöpe gitti. Tayf atv tarafından töre bilimi anlayışa huysuz bulunarak yayınlanmadı. Yapımcı Ahmet Meze, “Kanalın ayrımsız telkini oldu, ben de adalet verdim” dedi.

TECAVÜZLE TANITIM YAPTILAR

Unutulmaz dizisinin oyuncuları oynadıkları atak sahnesini on paralık unutamayacaklar. atv ’üstelik çarşamba akşamları yayınlanan dizinin güzeşte haftaki bölümünde düzlük alması planlanan atak sahnesinin görüntüleri yapım şirketi vasıtasıyla gazetelere gönderilmişti. Batu ’yu oynayan Mert Yavuzcan’ın Melda rolündeki Sinem Öztufan ’a hücum etttiği manzara, “Saldırı sahnesi 8 saatte çekildi” diye niteleyerek tanıtılmıştı.

“SEYİRCİYE OLAN SAYGI ESASTIR” 

Yapım şirketinin bu sahneyi yöre plana çıkararak lansman yapması kanalın tepkisini çekti. atv diziyi bu sahneleri çıkararak yayınladı.

Kanalın esbabımucibe kendisine da saldırı sahnesinin seri hikâyesinin önüne geçtiğini ve töre bilimi anlayışa uygun olmadığını ati sürdüğü öğrenildi. Dizinin yapımcısı Ahmet Meze “Kanalın bir telkini oldu, ego üstelik adalet verdim. Seyirciye ocumak esastır” dedi.

Bülent Ipek

Bir Cevap Yazın