‘Acil Servis’lik benzeri skandal yaşandı!

Habertürk’ten Beycan Üçkardeş’in haberine bakarak üm Türkiye ’nin günlerce konuştuğu düzme hekim skandalının benzeri tıpkısı Adana ’da yaşandı. Seyhan Yenibaraj Mahallesi ’ndeki görüngü iddiaya bakarak şöyle gelişti: Çıplak lisenin motor çığır bölümünde eğitim gören 17 yaşındaki B.D., Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Fehamet Hastanesi ’nde bir hemşireye âşık oldu. Sonrasında ise, hemşireyi rastgele dönem görebilmek ve ona mümasil doğmak için ayrımsız cazibe yaptı.

İşe, önceki kendini esenlik çığır lisesi öğrencisi kadar tanıtarak başladı. Hastanede staj özne 250 öğrencinin giydiği kıyafetlerden hususi olarak diktirip hastanenin aciline stajyer abla kabil girip çıkmaya başladı. B.D., tıpkı süre sonraları oyununu elan bile encam götürdü. Görevlilere “Babam annemi öldürdü, kimsem yok” diye niteleyerek çoğu antlaşma hastanede kalmaya başladı. Keyif üzerine hiçbir bilgisi sıfır B.D. acil servise mevrut hastalara yaradılış yolu açıp, önsezi masajı da yaptı.

ŞİKÂYET GELİNCE…

Fakat benzeri süre sonraları B.D. ’den alelhusus stajyer kız öğrenciler şikâyetçi olmaya başladı. Bunun üstüne hastane yönetimi 250 stajyer beyninde istimzaç yaptı ve B.D. isimli ayrımsız stajyer abla olmadığı ortaya daha çok. Müstacelen polise marifet verildi, yalanı ortaya çıkan B.D. gözaltına makbuz.

Yaşı siftinlik olduğu üzere bala yazıhane müdürlüğüne tasdik edilen kuşkulu, ifadesinde ise “afiyet personeli olmayı haddinden fazla istediği için böyle ayrımsız madde yaptığını” söyledi.

Liseli âşık, ifadesi alındıktan sonradan serbest bırakıldı.

Bir Cevap Yazın