‘Acun Firarda’ ferasetsiz mi dönüyor?

Dünya Ilıcalı’nın 2007’den beri tv8’da yayınlanan ‘Gülhan’ın Galaksi Rehberi‘nin kanaldaki yayınına sonuç vermesi sersemlik oluşturmuştu. Tıpkısı dönme Acun Firarda ünlü gezi programını hazırlayıp sunan Dünya Ilıcalı’nın namına müşebbeh ve ‘Dişi Dünya’ kendisine tanımlanan meslektaşı Gülhan Şen’in programını sonlandırması sosyal medyada de tepki çekti.Acun Ilıcalı’nın bu programı yayından kaldırması bakir ve işlek benzeri iddayı gündeme getirdi. Dünya Ilıcalı’ya başarıya revan yolun kapısını aralayan Acun Firar’birlikte düşüncesiz dönüyor. Programı kimin sunacağı ise henüz muhtemelen değil. Bu hafta nişane programına alınıp alınmayacağı mahsus olacağı söylenen ‘Acun Firarda‘nın adının değişip değişmeyeceği dahi henüz sonra netlik kazanacak.

ACUN FİRARDA

Acun Ilıcalı eliyle yapılan gezi-eğlence programı ilk kendisine Mart 2002’da Show TV’de Televole programı süresince yayınlanmaya başlamıştı. Elan bilahare izlence çok tutunca Orak Ayı 2002’da ayrı ayrımsız programa dönüştürüldü.

Programda her hafta dünyanın değişik yerlerinden enteresan görüntüler sunan Acun Ilıcalı özellikle çoluk çocuk marifetiyle iri tıpkı beğeniyle izleniyordu. Dünya Firarda 2006 yılında ekranlara veda etti. 

AKŞAM EZANI GENEL AĞ SİTESİ

Bir Cevap Yazın