Âdeta İbo aylar sonraları görüntülendi

Sözcü’den Tarkan Abdullahoğlu’nun haberine bakarak asıl adı İbrahim Siktirici olan hanende çabucak fotoğraflarının çekilmesine fehva veremese üstelik sonrasında kaynak alanların gazeteci olduğunu anlayınca, “Evet sizi bana Cenabıhak gönderdi” diye hakkında çıkan haberlere başkaldırma etti.

ARAŞTIRMADAN FEN YAPIYORLAR

İbrahim Siktirici, “Tanrı aşkına benim hakkımda bu duyum pekâlâ çıkıyor, kimler yapıyor anlamış değilim. Araştırmadan etmeden yok Pespaye İbo kaybolma oldu… Ego askere gittim geldim o yüzden az buçuk piyasadan uzak kaldım. Deminden konserlerim ve sahnelerim var ama bunları kime yazmıyor” diye niteleyerek ayaklanma etti.

Adi yaşta kendisini çalgı piyasasına sokan İbrahim Tatlıses, hatırlatılınca, ”İbrahim ağabeyi bilcümle arar sorarım. Ona karşı nazik aynı saygım var. Şu anda onun saz piyasasında olmayışı hepimizi etkiliyor” şeklinde konuştu.

“Siftinlik İbo” lakaplı İbrahim Banal, ‘Ego 31 yaşına geldim ama dizge bana bibi “Kıtipiyoz ibo” diyor. Anlaşılan ben 70 yaşına bile gelsem bu değişmeyecek. Zira birisiyle telefonda bire bir ülfet yaptığım tam “İbrahim Sıradan” diyorum ama kimse beni çıkartamıyor. Daha sonraları “Yoz İbo” deyince serian tanıyorlar’ diye niteleyerek konuştu.

Bir Cevap Yazın