Adlı aktör çocuklarıyla birlikte geberik bulundu!

Hürriyet’ten Birce Bora’nın haberine bakarak Metropolitan Polis Güçleri Teşkilatı ’ndan yetkililer zayi oyuncu ve çocuklarına ilgili olduğu hesap pusulası edilen cesetlerin kimliklerini daha resmen doğrulamadı fakat cesetler üstünde yapılacak otopsiden sonra etraflı benzeri matbuat açıklaması yapılacağını söyledi.

43 yaşındaki Sian Blake, İngiltere ’nin yeryüzü ince soluklu ve popüler gülgûn dizilerinden biri olan “Eastenders”da canlandırdığı ‘Franki Perrie’ karakteri ile tanınmıştı. Blake ince süredir aheste tıpkısı motosiklet-nöron hastalığından mustaripti.

BAŞ IBRET BLAKE ’IN SEVGİLİSİ

Yetkililer, Blake ’in çocukları ile alay malay ortadan kaybolduğunu polise bildiren ilk kişinin ünlü oyuncunun 49 yaşındaki eş arkadaşı ve çocukların babası Arthur Simpson-Site olduğunu ancak adamın polisle iletişime geçtikten üç dolaşma sonradan ortadan kaybolduğunu söyledi.

Kuaförlük yapan Simpson-Site ’mağara şu zaman amacıyla olayda kelle aynasiz kabul edildiği belirtilirken İngiliz basını adamın Glasgow ve Amsterdam üzerinden Gana ’ya kaçtığını sav etti.

Basın Simpson-Şehir ’mağara Interpol eliyle aranmakta olduğunu de belirtti.

Simpson-Şehir ’in çarkıt karısı Dominique Deblieux, Sun gazetesine yaptığı açıklamada çarkıt kocasının tınlamalı namına kokain kullanıp ara sıra dahi eroin sattığını söyledi ve “yaşananların uyuşturcu bağlantılı olabileceğine inandığını” dile getirdi.

Eski kocasının birçok değişik kadından bütün 8 çocuğu olduğunu da belirten Deblieux, “Bizim evliliğimiz umum bir zaman kaybıydı. O yabani aynı eş, bana alın hız uyguladı. Öz kızı Isis ’i dahi bir nice yol dövdü. Kızını tek umursamazdı” dedi.

CESETLERİ BULAMAYAN POLİSLER HAKKINDA DE SORUŞTURMA BAŞLATILDI

18 Boşluk haset camı kırarak Sian Blake ’mağara sevgilisi ve çocukları ile birlikte yaşadığı hür eve giren ve kontrol yapan polis memurlarının dip bahçede kâin üç cesedi bulamamış olması nazik aksülamel topladı.

Scotland Yard ’ın Profesyonel Standartlar Direktörlüğü soruşturmada her boşlama yapılıp yapılmadığının anlaşılabilmesi amacıyla tetkik başlattıklarını söyledi.

Bir Cevap Yazın