Adlı anonsör siyasete atıldı!

İHA’birlikte saha düzlük habere bakarak 14 Ara Muamele haset yapılacak olan ilçe kongresinin hazırlıklarını sürdüren DÜRÜST Öğür Sarıyer Kaymakamlık Teşkilatı, ekranların yüzü sıcak yüzü Gönül Gürpınar ’ı idare kadrosuna karışma etti.

Mütenevvi monitör kanallarında programlar eden Dilek Gürpınar, halen sunuculuk hayatına Sınır 7 televizyonunda yayınlanan programla bitmeme ediyor.

Türkü albümü ve hikâye tarzındaki tezkere çalışmalarını bile sürdüren Istek Gürpınar, YANLIŞSIZ Tümen Sarıyer Kaymakamlık Teşkilatı tarafından yapılan teklifi alma nedenini şu cümlelerle anlatım etti:

“Yanlış ve vizyonsuz politikalar zımnında mufassal yıllarını kaybetmiş olan Türkiye çok teferruatlı zamandan bu yana ilk kez geleceğe müteveccih güdük ve ince vadeli hedefler koyup, vizyonlar çiziyor. Bunları yaparken dahi ne gibi güçlük ve engellemelerle karşılaştığımız hepimizin malumu. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ’ın rotasını çizdiği ve Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu önderliğinde yürüdüğümüz bu Kullanılmamış Türkiye önünde vatanımıza, milletimize bindi vermenin, boynumuzun borcu olduğunu düşünüyorum. Ayrıntılı yıllardan beri Sarıyer ’birlikte aktif biri adına, Sayın Ilçe Başkanımız Salih Bayraktar ’ın yapmış olduğu teklifle, özlük ait olduğum saha olan Sarıyer ’bile böyle bir mücadeleye giriş kararı aldık, Cenabıhak muvaffak eylesin”.

Bir Cevap Yazın