Adlı avukata ‘hırsızlık’ şoku!..

Sabah’tan Dilek Yaman’ın haberine bakarak Bozuk Erkânıharbiyeiumumiye Başkanı mütekait Orgeneral İlker Başbuğ’un avukatı Betül Ayberk, düğününde hırsızlık şokuyla yüz yüze kaldı.

Ayberk, 26 Teşrinievvel 2015 haset Ortaköy Princess otelde dünyaevine girdi. Foto çekimi üzere eşiyle otel lobisine nazil Ayberk, yeniden eş odasına çıkınca pırlanta küpeleri ve cüzdanındaki benzeri tutar paranın çalınmış olduğunu ayırt etti. Dernek esnasında anlaşmazlık çıkmaması için hırsızlık olayından kimseye bahsetmeyen ve eş odasına girip çıkan herkesin üzerleri ve çantalarının aranması teklifini reddeden Ayberk, tören sonrası İstanbul dışından mevrut misafirlerle lobide bu konuyu konuştukları tam, E.Ç., kendisinin suçlandığını öne sürerek tartışma başlattı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Otelde seslerin yükselmesi ve başlayan tartışmanın büyümesi sonrası oteli metrukiyet fail E.Ç.’nin Ayberk’in telefonuna sesli niyet göndererek kendisine ve eşine taşlama ve gözdağı muhtevalı mesajlar attığı iddia edildi. Mesajlardan erinçsiz olan Ayberk, kendisini ve eşini zılgıt ederek dirimsel bulut mucit akrabasından şikâyetçi oldu.

Mesajlar savcılığa delil yerine sunulurken olayla ilgili sormaca başlatıldı. 

Bir Cevap Yazın