Adlı oyuncuya TRT ekranlarında yepyeni sansür!

Yaşadığı şoku anlatan Varlıer, haddinden fazla korkutucu benzeri yola girmişiz sözleriyle tepkisini dile getirirken, modacı Gönül Hanif’in THY hostesleri üzere tasarladığı kıyafetlere birlikte atıfta bulundu.
Oyuncu Ayça Varlıer üstelik TRT’nin ruba sansürüne tepki gösterdi. Varlıer katıldığı TRT Ekol programında konuklara geçerli elbise sınırlaması dolayısıyla daha vabeste aynı gömlek giyerek çekimlerin yapıldığını söyledi. Aktör Alem Varlıer geçtiğimiz hafta ekrana mevrut ve misafir olduğu TRT Ekol programında esasen geçenleri twitter sayfasında protesto etti. Programda konuklara urba sınırlaması getirildiğini tez eden oyuncu, yaşadıklarını “Sabık zaman TRT Ekol programına konuktum. Çul üstüne bazen çalışmalar getirilmiş. Liyakatsiz dal ve anladığım kadarıyla köprücük kemiğe büyüklüğünde olan yakalar makul değilmiş. Mini etek elhak imkânsız. Programa çıkmadan bana söylediler. Açıkçası yorumu sözlere bırakıyorum. Acep biraz seneye Ikbal hanımın yapmış olduğu bu kostümlere analog uygulamalar bile gelir mi dersiniz?” sözleriyle dile getirdi. Varlıer, tıpkısı takipçisinin “Meslek programı olduğu için mi öyle giyindiniz?” sorusuna ise “Günah oldu o libas. Haddinden Fazla daha makul, spor tercih ederdim. Programın içeriğini bilmiyordum, kısıtlamaları duyunca getirdiğim biraz parçadan seçiverdik. Yani hem bedbahtlık hem da çeki mahmul anlar yaşadım” yanıtını verdi.

Dekolte yüzünden tıpkı kısım yayınlanmamış

Varlıer antrparantez açık giyim giyim giydiği gerekçesiyle benzeri şarkıcının programa katıldığı bölümlerin de nakız edilip, ekrana gelmediğini da sözlerine ekleyip, “Ihtimal dahi gelmesi gerekiyor aynı şeylerin olabilmesi için. Çığlık düştüğü yeri yakar. Aynı şarkıcının giydiği açık giyim yüzünden izlence çekilmesine karşın tağyir reşit. Bilmiyorum, oradaki çalışanlar söyledi. Ben yayına çıkmadan eksik saat önceki bu haberi aldım. Karşıt Takla programı hazırlık yapmış çıkmamazlık kusur olurdu ama önceleri bilseydim benim bile tavrım ayrımlı olurdu. Oradaki çalışanlar da bu duruma çok üzülmüşler bana söylediklerinde üzüntümü ve şokumu paylaştılar. Ne yapabilirler ki? Kimesne şahsi algılayıp, üzülmüyor filhakika. Aheste anlamda yola sapmışız. Elhak sevgili benim ne giyip giymediğim değil, değme şey haddinden fazla beyninde ve korkutucu” sözleriyle yaşadıklarına ilgi çekti.

Bir Cevap Yazın