Adnan Oktar Gönül Yanardağ’ı iltifata boğdu!

“Adnan Oktar ’la Tün Sohbetleri” programında Volkan dinleyici namına görev yapıyor. Gâh genel ağ sitelerden etkin adına yayınlanan programda Oktar, 1,5 saat süresince Kuran okuyup ideolojilerinden bahsediyor. Volkan de avrat ağırlıklı masada oturup “İnşallah” diye niteleyerek Oktar ’ın fikirlerine destek veriyor.

Programa başladığını facebook ’taki sayfasından duyuran Volkan, “Geceleri saat 22.00 ’den sonra internetten harunyahya.tv bile beni izleyebilirsiniz. Sayın Adnan Oktar ile çok keyifli benzeri programa başladım” notunu düştü. Volkan programın 19 Kasım ekrana mevrut bölümünün videosunu dahi paylaştı. Art fonunda dev bire bir akvaryum kâin Adnan Oktar programın açılışında “Sen çok sevimlisin bunun farkında mısın?” dedi.

Istek ’evet Adnan Oktar ’dan övgüler

Ardından sözü Volkan ’a getiren Oktar, oyuncuya “Sunturlu Ikbal Allah her geçen dönem güzelliğini artırıyor, sen dünyadaki bulunmaz insanlardan birisin. Çok çok eksiksiz bir varlıksın. Seni dizge kıytırık gösterişsiz anlayamaz. Haddinden Fazla evire çevire tıpkı derinliğin var” diye niteleyerek nevaziş etti. Volkan Oktar ’a teşekkürname etti. Oktar henüz bilahare sunucuya dönüp gülerek “Haset Etmek bulunmayan, kıskanıyorsun demiyorum amma belki kıskanıyor benzer misin?” diye sordu. Izlence biterken üstelik Oktar, Yanardağ ’a “Beddua severim ego o gözleri, o kristal gözleri, canım” diyerek sesleniyor.

Bir Cevap Yazın