Adnan Oktar Hoca’dan Başbakan’a dua

Adnan Oktar Sarıklı : ‘Tayyip Hocam Ölümüne Senin Yanındayız’

A9 TV stüdyolarında son günlerde gündemden düşmeyen PKK’nın çekilmesi üstüne yorumlarda mevcut Adnan Oktar, Başbakan’ın açıklamaları canlı yayında okunduktan sonraları Başbakan için dakikalarca dua etti.
 
 
Başvekil Erdoğan’ın “Halkımızın istemediği birşeyi yapmayız, tecezzi diye niteleyerek birşeyi kabul etmeyiz” sözleri etkili yayında okundu. Bu konuşmalardan sonraları Adnan Oktar Başbakan üzere stüdyoda mevcut hatun arkadaşlarından alkış istedi. 
 
Adnan Oktar daha sonradan mufassal aynı şekilde Başvekil için yakarış etti ve “Hakeza ayrımsız Başbakanımız olduğu üzere Tanrı’a haddinden fazla şükürler olsun” dedi.
 
“Tayyip Hocamın konuşmalarına alkış istiyorum. Tayyip Hocam sonuna büyüklüğünde senin yanındayız, ölümüne senin yanındayız. Cenabıhak senden razı olsun. Ülkemizin başında ülkenin birliğini böylesine kemiksiz şekilde savunan biri olduğu üzere Tanrı’a şükürler olsun.
 
Tayyip Hocam, Cenabıhak seni korusun. Tanrı sana yardım etsin. Tanrı düşmanlarına aman vermesin. Türkiye’yi Büyük Türkiye tahsis etmek üzere, Islamlık Birliği’ni tasarlamak amacıyla sana Allah aheste ve kuvvet versin.
 
Bölünme istemiyoruz. Federasyon, Eyalet Sistemi vs. şeyleri istemiyoruz. Kavim yerine daha dahi gelişmek, Hak Dini Birliği’ni kurmak istiyoruz. Başbakanımız da bu şekilde düşünüyor, Dışişleri Bakanımızda bu yönde akıntı ediyor.”

Adnan Oktar Öğretmen’nın açıklamalarını haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz…

Bir Cevap Yazın