Ağababa Demirer’in ‘kızıl’ gizemi

Takvim’den Okumuş Hamza’nın haberine göre komedyen Ağababa Demirer, çapkınlıkta atiklik kesmeye oruçlu değil! Geçtiğimiz hafta esmer aynı güzelle yakalanan Demirer’in birlikte geçmiş dönüş ise bu nöbet altın bir güzel vardı.

Türkiye’nin iki adlı komedyeni çapkınlıkta dahi rakip oldu! Tezelden derhâl temas akşam ezanı değişik güzellerle yakalanan Toplama Yılmaz kabil Dede Demirer birlikte çapkınlıkta gaza bastı. Geçtiğimiz haftalarda Cihangir’bile kumral bire bir güzelle yakalanan adlı komedyacı, bire bir güzelle evine girerken üstelik yakalanmıştı.

HEYKELTIRAŞ KAYBOLDU!

Henüz sonraları ‘heykeltıraş’ dediği güzelle on paralık beraberinde gelmeyen Dede Demirer’in yanında eski periyot bile farklı bir güzel vardı. Nişantaşı’nda zer güzelle bire bir kafede kahve içen ünlü komedyacı, gazetecileri görünce matbuat mensuplarına kendilerini erinçsiz etmemeleri üstüne ricada bulundu.

Kendisinden yaşça adi güzelle Nişantaşı’ndan çıkıp Cihangir’e gidip dolaşan Ata Demirer’in karşısına burada da gazeteciler çıktı.

ROTA DEĞİŞTİRDİ AMMA…

Nişantaşı’ndaki basın mensuplarından andırmak üzere rotasını evinin olduğu Cihangir’e çeviren Demirer, bu nöbet gülümsemekle yetindi. Düet, gazetecilerin soruları karşısında ise ağızsız kalmayı yeğleme etti. Diğer Borak’tan boşandıktan bilahare kimseyle detaylı mütemadi amor yaşamayan adlı komedyenin, altın güzelle aşkının hangi kadar sürüp sürmeyeceği ise iptila konusu oldu.

Bir Cevap Yazın