AHA

Star tv´üstelik yayınlanan ‘Kurtlar Vadisi Pusu ’ dizisinin asıl sponsoru Atiker ’in bayi toplantısına katılan dizinin oyuncuları, bunaltıcı ilişki gördü. Dizinin başrol oyuncusu Necati Belirli, sonuç bölümde ölen Abdülhey rolündeki Kenan Sürücü´ın diziye devam yazar etmeyeceği sorularına ‘İnşallah farklı dizilerde ve filmlerde beraber oluruz ’ cevabını verdi.

Bayi toplantısının serencam gününde planlı Ön Gösterim gecesine dizinin başrol oyuncuları Necati Kesinleşmiş, Kenan Sürücü, Gürkan Uygun ve Erhan Ufak katıldı.

Odalarından inerek, yemeğin düzenlendiği salona geçen sıra oyuncularının etrafını, salonda bulunan ve Atiker ’mağara bayilerinin ailelerinden oluşan yaklaşık 650 can çevirdi. Salonun uğrunda gazetecilerin sorularını yanıtlayan oyuncular, masaya geçtiğinde kaynak almak isteyen basın mensupları pres anlar yaşadı. Hem gazetecilerin hem üstelik vatandaşların yer balaban merakı, serencam bölümde ölen Abdülhey ’in diziye devam yazar etmeyeceği oldu. Bu konuyu vatandaşların üstelik çokça merak ettiğini ve dizinin sonuç bölümünden bu yana sürekli kendilerine bu sorunun yöneltildiğini söyleyen Kesinleşmiş, “Dizide gördüğünüz kabil Abdülhey öldü ’ ’ dedi.

Aynı gazetecinin, ‘Vatandaşlar bu duruma neden çok aşkın aksülamel göstermedi ’ diye niteleyerek sorunca, “Girmek kim, metanetli doyurucu gelmemiş. Ego arkadaşımı haddinden fazla beğeniyordum. artık inşallah ayrımlı dizilerde ve filmlerde beraber oluruz ’ ’ cevabını verirken gülünce gazeteciler namına esasen dizinin kullanılmamış bölümünde Abdülhey ’mağara ölüp ölmeyeceğini sordu. Mukannen, “Dizinin eskimemiş bölümünde hangi olduğunu sizler birlikte göreceksiniz ’ ’ dedi.

Gazetecilerin, ‘Kurtlar Vadisi Filistin ’ filmi hakkındaki sorularına ise Kesinleşmiş, “Filmin çekimleri Mayıs ayında başlayacak ’ ’ dedi. Kesinleşmiş, ‘İsrail ’mağara diziye bu büyüklüğünde aksülamel göstereceğini ve olayların bu büyüklüğünde büyüyeceğini bekliyor muydunuz? ’ şeklindeki soruya ise “Onlar zaten büyütmeyi çok seviyor ’ ’ cevabını verdi.

SIFTINLIK AĞLADIM

Abdülhey ’in ölümün peşi sıra paradigma sırasında gözyaşlarına boğulan Erhan Ufak, hem paradigma çekimleri sırasında, hem birlikte dizide Abdülhey ’in ölümünü izlerken gözyaşlarını tutamadığını belirterek, “Kenan Çoban ’ı çok seviyorum. Ölümüne alelade haddinden fazla ağladım. Diziyi izlerken birlikte gözyaşlarıma bilge olamadım ’ ’ dedi.

SISTEM DÜŞKÜNLÜK EDİYOR

Abdülhey rolünde oynayan Kenan Çoban ise dizideki ölümüne kendisinin dahi üzüldüğünü, herkesin namına yaşayıp yaşamadığını sorduğunu söyledi. Dizide, Çelik Önder ’ı bıçaklamasının peşi sıra hayranlarından bire bir reaksiyon almadığını belirten Güdücü, “Bütün benim hafızamı kaybettiğimi ve hangi yaptığımı bilmediğimin farkında. Bu nedenle herhangi bir tepki gelmedi ’ ’ şeklinde konuştu.

KAPI KABIL BURADA

Röportajların böylece ise vatandaşların Abdülhey ’in ölüp ölmeyeceği üzerine ısrarcı olması konusunda Belli, “Aha kapı kabil burada ’ ’ diye niteleyerek, Abdülhey ’mağara bakir bölümde yaşayabileceği sinyalini verdi.

Atiker ’in sahibi Mehmet Ulvi Atiker ise, “Yaptığımız anketler sonucu paradigma haddinden fazla aşkın tuttuğu için destekleyici olmaya başladık. Sponsorluğumuz devam edecek ’ ’ şeklinde konuştu.

hürriyetmax

Bir Cevap Yazın