Aha NTV’nin bakir programları!

Haftanın önce dört günü, saat 21.00 ’da yayınlanacak “Bana Alay Ver”de Gülay Avşar, gündemin bildirme sıcak konularını, gündemdeki konuklarla işleyecek ve gündem yaratan röportajlarla ekranda olacak.

BARLAS VE ORTAYLI İLE TARİH

Mehmet Barlas ve İlber Ortaylı, değme Pazartesi 22.15 ’te “Rastgele Zaman”bile biraraya gelecek ve tarihe, popüler konulara esbak perspektifinden bakarak entellektüel sohbetler yapacak.

ASLINDA NE OLUYOR?

Salı akşamları 22.15 ’te Mete Çubukçu ve Deniz Ülke Arıboğan, Dünyanın Merkezi ’nde buluşacak. Düet, konuklarıyla, dış politikadaki gelişmelerin, bağırsak gündeme yansımasını tartışırken, “Esasen Hangi Oluyor?” sorusuna yanıt arayacak.

RAKAMLARIN DİLİYLE PANDORA KUTUSU AÇILACAK

Rastgele Çarşamba 22.15 ’te Pandora ’nın Kutusu ’nu açmaya hazırlanan Oğuz Hakperest ve Bekir Ağırdır, rakamların diline çevirici olacak. Konusunda uzman konukların de saha alacağı programda ilmî akseptans edilen araştırma sonuçları, siyasi-içtimai açık aynı yelpazede değerlendirilerek izleyiciye aktarılacak.

İSMET BERKAN ’DAN BILIMSEL SOHBETLER

Fen programı X, Y, Z artık Perşembe akşamları 22.15 ’te Doğruluk Berkan yönetiminde ekrana ati. Gazeteci Berkan, her hafta iki bilim kadını konuğuyla bilimin seçme dalına dair sohbetler gerçekleştirecek.

VEDAT MİLOR ’DAN YENI AKIN

Vedat Milor esasen ‘Tadı Damağımda ’ dediği lezzetleri öncelemek amacıyla gelişigüzel Cuma 21.00 ’birlikte, izleyicisiyle buluşacak. Milor ’a kullanilmamiş bölümlerde ünlü esame üstelik zevcelik edecek.

Yekta Kopan, çokça estetik firez konferans ve coşku programı Cumartesi ’yle daha çok Cuma geceleri 23.00 ’te ekranda olacak ve izleyiciyi hafta sonuna hazırlayacak.

GÜN BOYU MARIFET

Türkiye ve dünyada olan biteni, sabahleyin kuşağında Burcu Çalıştırıcı, Günün İçinden ’dahi Erhan Ertürk ile Jülide Kötü ve Akşam Haberleri ’nde Oğuz Haksever izleyiciye aktarmaya devam edecek. Esas Bilgi Bülteni ’ni Sonay Dikkaya ’evet teyit eden kanal, günü gene Ahmet Arpat ’ın sunduğu Akşam Bülteni ’yle kapatacak.

HAFTA SONU KLASİKLERİ

Cumartesi ve Pazar sabahları temas zamanki kabil Sedat Küçükay ’ın sunduğu zengin muhtevalı Hafta Sonu ile başlayacak.

Mehmet Barlas ve Oğuz Hakperest, Cumartesi geceleri 23.15 ’te alay malay hazırladıkları Makam Farkı ’nda Türk konferans müziği tutkunlarıyla buluşmayı sürdürecek.

Pratikle gelenekseli birleştirerek mutfağında Şaşırtıcı Lezzetler mucit Yaşlı Birgül, seçkin Alım Satım 13.30 ’dahi NTV ekranındaki yerini alırken, Saffet Üçüncü, Kovanlık ’mağara Garajı ’nı tün 23.15 ’te açacak. Motorla giden herhangi bir ara bulucu laf edinen Üçüncü, seçme hafta ünlü benzeri simayla test sürüşü yapacak, otomobil dünyasından duyum verecek.

Bir Cevap Yazın