Ahmet Hakan’dan Niran Ünsal’a celi pusula!

Özgürlük yazarı Ahmet Hakan, bugünkü yer yazısında İzmir’de benzeri meyhanede sahneye peruk ile çıkacağını açıklanan Ünsal’a ‘“Yırtılmak” evet bile “Direnmek” üzerinden derece hükümleri ödeme…’ dedi.

NİRAN ÜNSAL’A AÇIK TEZKERE

Bak bacım. Icap açılırsın, ister kapanırsın. Kimseyi amma kimseyi ilgilendirmez. Zat bileceğin iştir. Başın açıkken dahi başımızın tacısın, başın kapalıyken birlikte…

Ve fakat… Başını kapattığında “Açılmak, şeytana hizmet etmektir, neticede hafi olan değme devir daha kıymetlidir” üzere laflar porte, sonraları bile sosyetik meyhanede vereceğin dinleti üzere sine dekolteli şanlı fotoğraflarını etrafa rüzgâr altı edersen… Kavim de seninle maytap geçmeye adalet kazanır.

Bak bacım. Gerek açıl, ister tertibat. Lüzumlu bire bir dolaşma açıl, vesair zaman tonga. Ister sabahleyin künde, akşam açıl.

Kimseyi ilgilendirmez. Özlük bileceğin iştir. Yeter kim… “Ferahlanmak” ya da “Tıkanmak” üzerinden değer hükümleri ödeme… “Açılma” evet bile “Kapanma” üzerinden dikkat çekmeye, ruzname olmaya, prim yapmaya, azamet kapısının gözüne girmeye say…

Yapma hakeza bacım, ika böyle. Hiçbir özdek adına değil hemen ve elden “Kafaya Sıkar Giderim” ünlü o güzelim Ahmet Kayaç şarkısına verdiğin oylumlu can kuşu hatırına yapma.

AHMET HAKAN’IN HÜRRİYET’TE YAYINLANAN BUGÜNKÜ YAZISININ TAMAMINI BURAYA TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ!..

Bir Cevap Yazın