Ahmet Melik’a saldıranlardan basına hakaret!

CİHAN’üstelik yer kayran habere göre Ahmet Kağan Coşkun, geri tün monitör kanalında yaptığı programın arkası sıra evinin uğrunda 4 kişinin saldırısına uğramıştı. Program çıkışından itibaren kişi aracını izleme eden tıpkı araba, Ateşli’un otomobiline arkadan hafifçe çarpmış ve hareketli olayı birlikte bunun peşi sıra yaşanmıştı. Tartışmanın saniyeler içerisinde şüpheliler, Ateşli, koruması ve şoförüne saldırmış, Coşkun’un burnu şikeste ve kaburgası çatlamıştı.

Olayın arkası sıra yakalanan Kasıt A. (24), Kamuran E. (24), Ahmet Ş. (37), ve Fuat E. (32) Asayiş Ofis Müdürlüğü’ne getirildi. Olayın benzeri azmettirme sonucu mu evet de planlı aynı şekilde mi meydana geldiği araştırılırken, cumhuriyet savcısının talimatı ile anket Organize Suçlarla Savaş Yazıhane Müdürlüğü’ne devredildi.

Şüpheliler ise Güvenlik Idarehane Müdürlüğü’nden alınarak Organize Suçlarla Savaş Idarehane Müdürlüğü’ne götürüldü. Tıpkı şüpheli, kendisini görüntüleyen matbuat mensuplarına “Ne çekiyorsunuz L.., yurt haini miyiz? Çekmeyin L.. K…eler.” diye niteleyerek hakaret etti.

Şüphelilerden bir gayr ise, “Sebep Ahmet Hakan’a saldırdınız?” şeklindeki soruya, “O bize saldırdı.” diye niteleyerek karşılık verdi.

İzlemek amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ!…

Bir Cevap Yazın