Ajda Pekkan stüdyoya kapandı!

Akşam’da düz alan habere göre 2015 yılında ‘Yakarım Canını ’ adlı single çalışmasıyla yaz ayına mühür vuran Ajda Pekkan, bakir albümü için kollarını sıvadı.

en üst 2011 yılında ‘Farkın Bu ’ albümünü piyasaya süren Pekkan, detaylı aradan sonra çıkaracağı çalışması üzere stüdyoya methal yaptı. Cümle enerjisini bebeği gibi gördüğü projesine veren Süperstar, geceleyin- ruz şarkılar okuyarak sunma iyisini ayırmak amacıyla ter döküyor.

April böylece enstrüman raflarındaki yerini almaya hazırlanan çalışmada Süperstar, Sıla, Gülşen, Sinan Ağarmış ve Mert Ekren ’le birlikte çalışacak.

Bu isimlerle bile ilişkin kalmayan Pekkan, namına henüz geçmiş birlikteResim isimli liste başı ’ini veren Başkomutan Sıfat-Fiil ’ın ‘Allahsız ’ ve ‘Yarım ’ isimli iki parçasını seslendirecek. Yeni albümünün kıraat çalışmaları üzere stüdyoya tertibat sanatçının bu çalışmasının aranjerlerini ise Âşık Çolakoğlu ’na ilişik…

Enstrüman piyasasında yeni şarkılarıyla fırtınalar estirmeye hazırlanan Süperstar, imajı üzere dahi iri bire bir değişikliğe gidecek.

Resimlik öncesi yurtdışına çıkacak olan sanatçı, sahnesi amacıyla yepyeni kıyafetler satın algı. 

Bir Cevap Yazın