Akşam Ezanı yazarı zül edilen gerçeği açıkladı!..

Akşam’dan Maksat Kelkitlioğlu’nun yazısı…

Türkiye ayrımsız yandan ‘hal süreci ’nden rahatsız olan çevrelerin provokasyonları, aynı yandan bölgesinde yaşanan aut destekli gelişmelerle uğraşırken, diğer yandan içindeki virüsü temizlemeye çalışıyor. Bütün bu hengame zarfında, devletin hep kurumlarına sızmış bu virüsten boşanmak üzere kalın sahibi herkese fariza düşüyor.
Kimin elinde eteğinde ne büyüklüğünde taş varsa ortaya dökmeli!
Zira, bu virüs alelhusus hakeza günlerden daha çok besleniyor! Ülkenin dikkati, hassasiyeti başka tıpkı yöne odaklanmışken, ‘paralel çatı ’nın yapacaklarına, ayaklanmasına karşı tetikte koyulmak gerektiğini düşünüyorum.
Zira rahat durmuyorlar, durmayacaklar!
Bakın!
Twitter ’da özellikle Başbakan Erdoğan ’ın özel hayatı bile dahil yaptıklarıyla ait kışkırtıcı yazılarıyla özen calip ’fuatavni ’ kod adlı tıpkı insanoğlu var. Birden dakikasında seçkin kurumda olduğu kabil burada de başlatılan say sonucu, korkaklıklarından gerelti arkasına sığınan bu ‘fuatavni ’ afişe oldu.

BİR DIRILIK DEĞİL BEŞ KIŞI

‘fuatavni ’ benzeri hayat değil, ayrımsız takım. Takım elemanlarından bazıları ev dışında. Ilkokul yaşama oldukları belirlenen ekip 2 gazeteci ve 3 emniyetçiden oluşuyor. ‘fuatavni ’ hesabından yayınlanan ara sıra bilgiler ecnebi bir duyu servisinin sebebiyle elde ediliyor, ekipteki benzeri gazeteciye bu ihsas servisinden mütenevvi bilgiler geliyor, bu ölümlü dahi ortak adisyon ‘fuatavni ’dahi bunları paylaşıyor.

HEPSİNİN İSMİ GALIBA 

Bize aktöre dersi vermeye müteharrik arkadaşlara sesleniyorum!
‘fuatavni ’ ekibinin kimlerden oluştuğunu bildiğim halde bu köşede isimlerine düz vermeyeceğim. Fişlemelerle ad salmış bu ‘paralel çatı ’nın içine düştüğü alçaklığa ego uymayacağım!
Bu esame olması gerekenlerin doğrusu elinde! Devletin ilişkin kurumları isimleri zül ediyorsa bulması edisyon değil! 

Bir Cevap Yazın