Aksaray’da iki vahşet!

Hürriyet’te düz alan habere bakarak Aksaray’da 26 yaşındaki evli Değer Çekiç, önceki gn posta kenarında tensel organı ve boğazı kesilerek öldürülmüş halde bulundu. Geri dahi gübürlük alanda 21 yaşındaki Medet Tayfur Doğan, tıpkı şekilde ölü adına bulundu. Doğan’ın sol bacağına ise kalemle Namus amacıyla’ yazısı olması dikkat çekti.

Laleli Mahallesi’nde Mehmetçik İlkokulu Yolu’nda, çevredekiler kanlar ortamında yolun kenarında ayrımsız kişinin yattığını gördü. Arkası Sıra polis güçleri ve afiyet görevlilerine malumat verdi. Olay adına gelen polis, yerde yatan kişinin aynı benzen fabrikasında çalışan evli Kadir Çekiç’in olduğunu ve boğazından kesilerek öldürüldüğünü belirledi. Çekiç’in cesedi otopsi olmak için Aksaray Mehabet Hastanesi Morgu’na 
kaldırıldı. Yapılan otopsisinde ise tensel organının kesildiği ortaya çıktı.

DÜN DAHI İKİNCİ YALNIZLIK

Aksaray’da esbak üstelik tıpkısı şekilde ikinci tıpkısı yalnizlik yaşandı. Tuzlusu Bölgesi’ndeki çöplük alana moloz döken tıpkı kamyon şoförü tıpkı köpeğin, tıpkısı eş bedenini parçaladığını fark edip, polise fen verdi.

Görüngü namına gelen polis güçleri, köpeği zorlukla cesedin başından uzaklaştırdı. Peşi Sıra yapılan incelemede cesedin tensel organı ve boğazından maktu olduğu ve isminin birlikte Medet Tayfur Doğan olduğu belirlendi. Doğan’ın sol bacağında ise kalemle Namus amacıyla’ yazısı bulunması dikkat çekti.

Polis Güçleri, önceki dönem ölü kendisine kâin Çekiç ile bire bir şekilde maktul namına güzeşte mevcut Doğan’ın, cinsel organlarının cesedin beraberinde olmaması ve öldürülüş şekillerinin benzeri olması konusunda iki cinayetinde seri ve birbiriyle bağlantısı olduğu üzerinde duruyor.

İki cesedin üstelik şehrin birbirine ırak iki değişik noktalarında bulunması dikkat çekti. Polis, iki kişiyi öldüren yaşama yahut kişilerin kimliğini tespit etmek üzere faaliyet başlattı.

Bir Cevap Yazın