Aktif yayında ‘kucağa oturma’ kavgası!..

CNN Türk’te yayınlanan Dört Bir Yan programında yine Gürpedek Alçı ile Nazlı Ilıcak ortada ağız dalaşı yaşandı. Programa Altan Öymen’in yerine katılan Abdülkadir Selvi ile Baylan Ilıcak arasında ‘Operasyonel gazetecilik’ tartışması imdi.

“OPERASYONEL DAVRANIYORSUNUZ”

Ilıcak, Servi’nin “15 ay önce soruşturma bütün neden zaman bekleniyor?” şeklindeki tezi konusunda “Faaliyetler 14 kamer evvel bitmedi, 52 ahit önce maharet izlem bitti. gerçek dışı konuşuyorsunuz” dedi. Selvi’nin “Başsavcı Turan Çolakkadı’nın açıklamalarına ne diyorsunuz?” çıkışı üstüne Ilıcak “Operasyonel davranıyorsunuz. Lütfen bunu yapmayın” dedi.

Ilıcak’ın bu sözleri konusunda öfkeyle söze giren Ansızın Alçı, “Siz kendi yaptıklarınız karşı başkalarını suçluyorusunuz” dedi. Ilıcak’ın “Sen bozukluk karışıyorsun, Abdülkadir Bey’in avuklatı mısın” dedi. Alçı ise “Karışırım, ben adaletin yanındayım” dedi.

ILICAK SÖZLERİNİ DÜZELTTİ

Moderatörlüğü üstlenen Kadri Gürsel tartışmaya sonuç verdi. Ilıcak ise programın ilerleyen bölümlerinde Servi üzere söylediği “operasyonel gazetecilik” sözlerini düzeltti ve “Bitmiş ameliyat yapmıyorsun amma yapılan operasyona farkında olmadan hizmet ediyorsun” dedi.

“VESAYETİN KUCAĞINA OTURDUN”

Baylan Ilıcak, “Ben 28 Gücük Ay döneminde dikdurdum, vesayete alın çıktım” deyince Birden Alçı “Siz o gün askeri vesayete karşı çıktınız amma zaman başka ayrımsız vesayetin kucağına oturdunuz” dedi.

“KARA PROPAGANDA YAPIYORSUN”

Alçı’nın bu sözlerini duymayan Ilıcak, ilerleyen dakikalarda namına gelen ikaz konusunda bu sözlere tepki gösterdi ve Alçı üzere “Kara propaganda yapıyorsun” dedi. 

VATAN GENEL AĞ SİTESİ

Canlı yayındaki kaba tartışmayı haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz…

Bir Cevap Yazın