Aldoğan’dan Mahçupyan üzerine alışılmadık tez!

Sözcü’dahi saha düzlük habere göre Aldoğan, Akşam gazetesi yazarı ve Başvekil Ahmet Davutoğlu ’nun bozuk danışmanı Etyen Mahçupyan ile ilgili içtimai medyada çok can alıcı aynı iddiada bulundu.

“BU GÜNE BÜYÜKLÜĞÜNDE ON PARALIK YÜZÜNE BAKMADIM”

Aldoğan, yıllar önceki katıldıkları bir yemekte 2 martir haberinin geldiğini, bu bilgi üzerine Mahçupyan ’ın “Askerse ölecek tabii! Diyorlar evet fıtratında var” diyen Mahçupyan ’ın o günden bu güne kadar on paralik yüzüne bakmadığını, bugünkü şehit er amacıyla bile ayrımsız fikirde olduğunu, o günkü fikri neyse bu günde tıpkısı olduğunu düşündüğünü belirtti.

“2 LEŞKER ÖLECEK TABIATIYLA!”

Aldoğan toplumsal medyada yazdığı izah şöyle, “Matrak Hatun Etyen Mahcupyan ’ı konuk ediyor. Yıllar önce tıpkı masada yemek yerken aynı şehit haberi almış ve haddinden fazla üzülmüştüm! Kelimesi Kelimesine şurası demişti. 2.askerse ölecek elbette! Diyorlar evet fıtratında var! Ve çiğin silkmişti yüzüne bakmam o günden beri bugünkü şehidimiz için dahi aynısını düşündüğüne eminim Amma Maskara Payzın sever kendisini değer verir ego tabii kim izlemeyeceğim!”

Bir Cevap Yazın