ALEM ERKIR NELER SÖYLEDİ…

“Öncelikle çekişme olayı akıllıcasına değil. Genel Müdür Pietro ’yla olan kibritçi dostluğumuz halen devam etmektedir. Kanalın birlik yetkililerinin katıldığı haftalık kıytırık toplantının çıkışında eşyalarımı toplayıp, odamın anahtarını tasdik yazar binadan ayrıldım. Güruh umumi gidişatla ilgiliydi. Toplantının içeriğiyle ait bir madde açıklamam kusur olur.

Perşembe gününden bu yana Fox ’a gitmiyorum. Pietro İstanbul ’a geldi ve daha resmi istifamı vermedim amma görevim ağız ağıza bitmiştir. Pietro ’nun dahi istifamı kabul etmemesi kabilinden benzeri uzanım bahis konusu değil. Görevimden ayrılmam baştan sona şirketin iç işlerine hususi konulardır. Milli maç yayını sırasında kâh beceri aksaklıklar yaşanmış ve bunlar toplantıda gündeme gelmiştir. Fakat istifamın bu konuyla fidan bağlantısı yoktur.

İstifamın kanalın ratinglerinin kötü gitmesiyle herhangi bir alakası bulunmayan. Kanalın ratingleri güzeşte seneye bakarak da iyi gitmektedir. Görevimden ayrıldıktan sonra tıpkısı kaç ay dinlenmeyi düşünebilirim. Eş şirketimiz olan STR ’bile bile görevime dönmeyi düşünebilirim.

Popstar, gayet gür revan tıpkısı program olduğu için bitmesi söz konusu değil. Popstar doğrusu ayrı aynı ortaklık kabilinden olduğu amacıyla bana gerekseme olduğunu düşünmüyorum. Fox ’ta çalışmaya başladığım ilk zamanlarda da çok aşkın görev başında kalmayı düşünmüyordum. Pietro ’nun ısrarı sonucu göreve geldim ve şimdi birlikte gayet dümdüz bir şekilde görevimden ayrılıyorum.

Fox ’la kavgalı değilim. Yine yardıma ihtiyaçları olursa elimden geleni yaparım. Pietro ’yla daha dün konuştuk. İstersem veda partisi da yapabileceğimi söyledi…”

uçankuş

Bir Cevap Yazın