Alex:

CİHAN’birlikte saha düz habere bakarak Fenerbahçe’nin söylence ismi Alex Üstelik Souza, Galatasaray’ın resmi sitesinden yaptığı açıklamaya Instagram hesabından yanıt verdi. 2011 yılı şampiyonluğunu şişman tıpkısı çekişme, iş, arak ve mebzul futbolla kazandıklarını kaydeden Brezilyalı futbolcu, şu ifadeleri kullandı:

“Antalya’da 0-1, Trabzonspor’a alın 2-0, İnönü’bile 65. Dakikaya kadar 2-1 kaybederken 3-4 galip geldik. TT Arena’nın önce derbisinde yine sonlara yenik girmiş iken, kariyerimin sunma domuzuna mebde golünü Zapata’nın üzerinden, bugün ismim üzerinden açıklama yapmış kulubun ağlarına bıraktım ve kazandık. Karabük’te sıkıntılı bire bir maçta Diego Lugano’nun golüyle galip geldik. İzmir’dahi Bucaspor’a karşı Daniel Guiza’nın golüne kadar ecel terleri döktük, bu golden bilahare rahatladık. Andre Santos Gaziantepspor’a karşı ‘serencam saniye’de gol attı.

Sivasspora alın oynadığımız serencam maçta ise içki aldığımız önce dakika, hakemin düdüğünden sonraydı. Hep bunları kâmil şekilde elde ettiğimiz şampiyonluktan sonra yazdım ve söyledim olur. Galatasaray kulubü ve taraftarına saygım baştan sona olmuştur, olacaktır. Ama benim ismimi bugün kullandıkları şekilde kullanıp kirletmelerini asla kabul etmiyorum. Bugünkü açıklamada hakkımda düz düz şekilde 2010-2011 sezonu için tıpkısı virgül açıklamam bile olmamıştır. Türkiye’den ayrılalı 3 yıl oldu ve istediğim biricik özdek hayatımda erinç. Ego ve beraberimizdeki tam Fenerbahçe prosfesyonelleri, o seneki şampiyonluğun pekâlâ yumruk kazanıldıgını çok iyi biliyoruz. Kimse üstelik bunun aksine cümleleri ağzımdan derkenar kabilinden yazamaz. Bunları düşünen ve yazan insanlar,kendilerine duydukları asgari değerleri varsa beni unutsunlar. 2010-2011 birlikte tümden oynayarak kazandık ve hatırladığım her an ayrımsız iştahla içimde kutluyorum. Değme ant bile kutlayacağım. Zira balaban tıpkısı uğraş, iş, ter ve iyi futbolla kazandık!”

Bir Cevap Yazın