Ali Belletici spikere hakeza ayar çekti!…

Telefon bağlantısında Nevşi Mengü, Büyük Çalıştırıcı’a ‘Seyahat olaylarının Türkiye’nin şansını azaltacağı iddiası ile birlikte son günlerde hemen küsurat dolar dolayısıyla Türkiye’nin olimpiyat yatırımlarının altından kalkmasının zorlaşacağı’ şeklinde yorumları hatırlattı.

Yüce Koç ise Seyahat olaylarının Boines Aires’e yansıdığına ilişkin tıpkısı gözlemi olmadığını, Arjantin’de bulunan heyetin akıbet merhale müspet bir gelgel süresince olduğunu söyledi. Şanlı Antrenör, Mengü’ye hitaben karşıt haberlerin daha çok prim yapması yüzünden bu olaya de menfi yaklaştığını hatırlatarak, “Olimpiyatlarla ilişik gerçekleştirilecek yatırımlar, detaylı dönemli projeler ve bunlar zaten gerçekleştirilecek. Doların şu anda yükseliyor olmasının bu yatırımlarla ait hiçbir kıymeti harbiyesi yoktur” dedi.

YURT SEVGİSİ DERSİ
 
“Siz herhalde konulara aksi yaklaşıyorsunuz, ters veri daha kıymetli oluyor” diyen Yüce Belletici, çocuklarının bu heyecanla yaşamasını isteyen bir herif olduğunu vurguladı ve “Ayrımsız Türk, tıpkı Mütedeyyin namına bu olayın gerçekleşmesini isteyen bire bir insanım. Zira ilk defa ayrımsız Müslümanlık ülkesine gelecek. Bu bölgede zihayat biri adına bu heyecanın gerçekleşmesini istiyorum. Biz bunu kazanabilirsek ki; İnşallah bunu kazanacağız. O antlaşma spor anlayışımız bile değişecek. Dolayısı ile Türk gençliğinin gelişimi üstelik değişecektir. Biz bu olayın heyecanını yaşarken, Doların çıkması yahut Suriye’dahi yaşananlara çok ehemmiyet vermiyorum. Bahsettiğiniz diğer ülkelere baktığınızda onların yaşadığı olumsuzluklar Japonya ve İspanya’dahi yaşanan olumsuzluklar bizim yaşadıklarımızın çokça amma haddinden fazla ötesinde” dedi.

HABERTÜRK GENEL AĞ SİTESİ

Aha o anlar!…

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!…

Bir Cevap Yazın