Ali Eyüboğlu Acun Ilıcalı’nın eskimemiş projesinden bahsetti!..

Dünya Ilıcalı, hangi kanalda olacak belli değil, ancak yıpranmamış nişane döneminde neler yapacağı ya bile ayırmak istediği muhtemelen.

Önce “Kabiliyet Sizsiniz”le başlayacak…

Yargıcılar Kurulu koltuğunda tekrar Acun Ilıcalı, Görüntü Afşar ve Sergen Dik olacak.

Ardından “O Ses Türkiye” yarışmasını yapacak.

Ilıcalı ’nın “O Curcunalı Türkiye”da Vaka, Gaye Boz, Görüntü Avşar ve Mustafa Sandalet ’dan birini evet bile ikisini değiştirmesi bahis konusu…

Kullanılmamış “Survivor”ı 2013 ’nam mart ayında Filipinler ’dahi yapacak.

Acun ’un anne sürprizi ise yıl sonuna akıllıcasına halktan insanlarla gelişigüzel yapacağı izlence…

Ilıcalı, “Ne olduğunu söyleyemem, amma katlanılamaz tıpkısı hareket olacak. Son “Survivor”dan 3, 4 yâren üstelik olacak bu projenin süresince. Ama o adlar de, proje üstelik şimdilik giz” dedi.

Anlaşılan o ki, “Televizyonun üstelik çocuğu”, hangi kanalda olursa olsun, yine gündem yaratacak bire bir projeye imza atacak.

Merve ’den alacağı tazminatı hangi yapacak?

Yargıya zeki fail Merve Büyüksaraç konusunu da sorduk Dünya ’a… Büyüksaraç için “Süper hileci” diyen Ilıcalı, şunları söyledi: “Söylediği seçkin madde dalavere. 22 milyon yatırdığım aynı programı yarışmacılara gizli bilinmedik kayıt vererek tehlikeye atacak büyüklüğünde açık ağızlı mıyım? Murafaa böylece görecek insanlar yalancının, iftiracının ki olduğunu? Ondan alacağım tazminatı Işitme Engelliler Vakfı ’na bağışlayacağım. Adam sarrafıyım. Sunma aşkın yüzde 10 ’dur galat payım, ama Merve ’da yanıldım.”

Büyük EYÜBOĞLU

Bir Cevap Yazın