ALLAHIM ÇOKBILMIŞ DÜŞÜNÜM VER!

Evvel tutuklanan Denizci Kurmay Miralay Dursun Çiçek eliyle hazırlandığı argüman edilen ‘İrtica ile Savaş Gösteri Planı’nda “hazırda bekletilen öge” olarak geçen Mihr Tarikatı lidedi İskender Erol Evrenesoğlu’nun internet sitelerine düşen ayrımsız görüntüsü “bu kadar tamam” dedirtiyor.

VAHİY ALIP İLETİYOR!

Evrenesoğlu müridinin sorusuna cevap isnat etmek üzere güya vahiy bekliyor, 10 saniye sonradan dahi “Ihhh” diye irkilip mevrut cevabı iletiyor. Tanrı ile konuştuğunu ve kendisinin Tanrı’ın Resulü olduğunu argüman fail Evrenesoğlu, 16 yaşındaki benzeri müridinin namına yönelttiği, “Size tabiyetim kabul oldu mu?” şeklindeki soruya kameralar uğrunda “vahiy alıyor kadar” yaparak karşılık veriyor. Evrenesoğlu kendisine mevrut sanki vahy ilettiği müridinden bir bile ifade istiyor.

“IHHH” DEDİ CEVABI VERDİ

Aralarına eskimemiş katılan zihayat müridinin sorusuna, “bilmiyoruz” diye cevap verdikten sonradan oturduğue yerde kafasını öne eğip 10 saniye büyüklüğünde bekledikten sonraları irkilerek doğrulan Evrenesoğlu, “Evet evladım tabiyetin kabul ergin.” şeklinde yanıtlıyor.

Videoda Evrenesoğlu’nun Cenabıhak ile iletişime mürur hareketi büyüklüğünde, 16 yaşındaki müridinin sorduğu istifham üstelik ilgi çekiyor. Yeni ve genç müridin Evrenesoğlu’na sorduğu istifham şöyle: “Canan Mehdi Efendimiz. Ben 16 yaşındayım. Rotherdam konferansında tabiatıyla oldum. Şu an edebi tıpkısı zikirdeyim ve zikrimi zevkle çekiyorum. Amma yinde de içimde bir kuruntu var; tabiyetim meri oldu mu? diyerek. Elan namaza başlamadım ama zikrimi aksatmadan hergün çekiyorum. Efendimiz lütfen bana cevap verebilir misiniz, tabiyetim kabul olmuş mu diye niteleyerek.”

Haber7

*******

Hepsi pir üstelik!.. Fakat 10 saniye yere bakıp sonradan IHHH!… Demeni anlamış değilim!…

Sebep bukadar zorlandın üstadım?…

Yediğin vahim bir aşındırmak mi dokundu nedir?….

Ne günlere kaldık!…

Tanrı yardımcımız olsun!..

Sacit Arslan

 

 

Bir Cevap Yazın