Almula Merter’den sekans tahkiye müjdesi!…

KRALIÇE ELİZABETH EVVEL EVLENDİRDİ SONRA TAHKIYE YAZDIRDI

KELEBEK DERIN – HOTEL 21 OKUYUCUSUYLA BULUŞMAYA HAZIRLANIYOR!

Herkesin hayatında yüzleşemediği yahut yüzleşmekten kaçtığı geçmişi, dangadak son bulan hayalleri, bırakmak ve alarga etmek istediği yerler, etkileyen huysuz duyguları, tıkamak ve affetmek istediği sayfaları vardır.

Herkes yeni başlangıçlar ayırmak lüzumlu ama birtürlü o cesareti gösteremez. Sihirli bir dokunuşa ihtiyaçduyar. Bu yüzden Hotel 21 size kapılarını açıyor. Hotel sahibi Richard rezervasyonları yaparken herkesten aynı bayram alıyor. “Kimesne hangi olursa olsun kaderim hakeza deyip dal eğmeyecek ve Yaradan’ın içimize sakladığı Mutluluğun Sırrını keşfedecektir.

Zaman Zaman acıtan, kimi zaman sımsıcak merbutiyet dolu 21 zaman…”

Richard’ın büyük hikayeleri, Sophie’nin Sırrı, bağırsak sesimizle bizi birleştiren meditasyonlar, fevkalade ölüm, renklerin dans ettiği afsunlu atmosfer, çok zaferi ve müthiş inkılap…

Almula Merter seri namına yazma fikrinin nereden oluştuğunu şu sözlerl anlattı: ”Önce doldurulma aşamasında özetleri okuyan film yapımcısı benzeri arkadaşım kurgunun TV dizisi olmaya haddinden fazla makul olduğunu söyledi. İngiltere’da genelde 6’şar bölümlük diziler çok popüler.

Eğer beğenilirse benzeri ahir yıl esasen 6 kesim yayınlanıyor ve ego bu dizilerin müptelasıyım. Bu fikirden yola çıkarak köle Hotel 21’i tasarladım… Şu anda başka 6 bölümün üstelik asıl yapısı amade. Ve TV dizisi olarak çekileceğine inanıyorum.” Seçkin bölümde Hotel 21”dahi konaklayan 5 mihman ve hepsinin hayatlarına 5 sürpriz var…

Hayatın kamu renklerinin yaşandığı romanda sizde kendiniz, sevdikleriniz ve yeniden yutmak amacıyla çokça molekül bulacaksınız, belki dahi hayatınızda beklediğiniz büyülü değnek Kelebek Koyunda karşınıza çıkacak.  “KELEBEK KOYU-Hotel 21”in müptelası olacak ve oraya gitmeyi siz bile arzulayacaksınız.

Almula Merter kitabını temas ahit olduğu kabil ailesine ithaf ediyor. “Amma bu misil, yaşamımı muhavvil 3 mefret mihman daha var. Biri çocukluğumdan beri hayranı olduğum, bilcümle büyük kararlarımda imzas ıolan Ece Elizabeth, ayrımsız başkası hayatımda kökten aynı karara imza attıran Metodist Kilisesinin Pederi Graham ve bana sonsuz destek olan eşim, herşeyim Robert” diyor.

Ingiliz Ingilizcesi ve Türkçe adına yazılan pusula için ilk Türkiye’bile henüz sonradan İngiltere ve Kanada’da baskıya yutmak üzere sürpriz ayrımsız yayıneviyle ittifak mamul.

Bir Cevap Yazın