Altaylı hareketli yayında kızdırdılar!..

Başbakan ’dan, Milli Eğitim Bilimi Bakanı ’na, eğitimcilerden sosyologlara kadar herkesin medyayı suçladığı ortamda Altaylı kötü halde bunalmış belli. Programda birlikte konunun gündeme gelmesi üstüne acilen topa giren Altaylı stüdyodaki konuklarını birlikte ekranların başındaki izleyicileri dahi hayretler içre bırakacak tepkiler verdi.

Altaylı, programın katılımcılarından kayırıcı hakları savunucusu avukat Görüntü Gülbahar ’ın medya eleştirilerine değinmesiyle bir anda adeta tetiklendi ve açtı ağzını yumdu gözünü.

Fatih Altaylı: Nedir bu evet? Medya dahi medya. Tığ mi yaptık? Hep medyayı suçluyor. Biz mi tecavüz ettik? Tabiatıyla çocuklara da ben saldırı ettim. Antrparantez rüfeka şu anda yukarda tedarik yapıyorlar bütün beraber taarruz edeceğiz. Ego sizi suçluyor muyum? Iletişim Araçları olmasa kimsenin dahi haberi olmayacaktı, siz da hakeza mutlu ongun yaşayacaktınız de mi? Hiç benzeri şeyden haberiniz olmadan öyle yaşamaya bitmeme edecektiniz. Bu haberi fail arkadaşımız üstelik tehlikede. Beli Bükük kız benzeri daha hayatı süresince Siirt ’mağara kapısından da geçemez. Ihtimal bire bir Siirt ’li bir çevrim kızı dövecek uçakta ya bile sokakta. ’Medya da medya ’ deniyor anlamıyorum ki. Ferah be münteha. Kapatalım gazeteleri, TV ’leri gidelim. Peki asın beni buraya iletişim araçları mensubu kendisine. Illet o kadın programlarından kortej etmiyorsunuz. Kadınların onuru ayakları altına alnıyor. 600 Lira maaş için yegâne pin pon adamın takiben 20 tane kadın evlenmeye çalışıyor.

Imge Gülbahar: Geçmiş bir asude olun. Ben sizin her an yükselen agresyonunuza muhatap olmak istemiyorum. E tığ iletişim araçları dediğimizde siz sebep zıplıyorsunuz ki?

Fatih Altaylı: Ego sakinim. Siz sinirleniyorsunuz. Zıplarım bittabi. Iletişim Araçları mensubuyum, alınıyorum tabi ki. Buyrun konuşun ama dönüp dönüp esasen ’iletişim araçları de iletişim araçları ’

Bir Cevap Yazın