ANA DÖNEKLER KONUŞTU!

Mazi Habertürk TV ’da Yıldırım Mayruk ’un başımıza bela ettiği Barbaros Şansal ve Hayal Afşar canlı yayında konuştukça sinirlerim zıpladı.

Bunlar ve bunlar gibiler meydanı boş bulup konuştukça konuşuyor.

Fakat bu camianın temel gerçeklerini bilenler aynı konuşacak olursa kimesne sokağa çıkamayacak duruma gelecek!…

Yıldırım Mayruk olmasa Barbaros Şansal kimdir?..

Necidir?…

Hangi köyün sahipsizidir adsız sansız!..

Papağan kabilinden ezberci olduğu amacıyla onun üzere söylenecek it canlı çok bire bir öz birlikte namevcut.

Evvel Görüntü Afşar karşısında Bülent Ersoy ’a övgüleri yağdırıyor, Avşar “Ben herif adına Bülent Ersoy ’u sevmem” deyince da dönekliğini ortaya koyup 180 etap dönüyor. “Ben de sevmem Bülent Ersoy ’u elhak görüşmüyorum” diyor. Ulan sen görüşsen hangi edip görüşmesen ne yazar. Bülent Ersoy seni kapısının önünden geçirtir mi acep? Ardından Hülya Afşar “Sanatı de beni çok ilgilendirmiyor, sevmem birlikte” diyor.

Aha orada dur bakalım Afşar kızı mısın nesin!

Senin üzere artist olabilmek ayrımsız film sahnenesinde “ISTIMNA” yazmak yeterli cins!… Sen bu sahneyle ÇALIM birlikte duyabilirsin!… Ancak sen kim oluyorsun bile Bülent Ersoy ’un sanatına alay söyleyebiliyorsun?..

Neden sen şarkıcımısın?…

Sen sadece film artistisin ve eskiden Gazino sahnelerinde de sadece tıpkı KEYFIYET!..

Atraksiyon çalışmaların ortamında yat kalk merhum annen Emral Afşar ’a ve Şenay Düdeğe yakarış deri….

Bülent Ersoy ’u sevip sevmemek sana mı kaldı? Bu sözleri ekrandan inandırmak fakat senin üzere ortaokul mezunlarına yakışır amma ekranını obstrüksiyon ettiğin kanala yakışmaz.

O kanalın yöneticilerinde birlikte bir dirhem beyin varsa sav edildiği kabil üç kuruşluk sponsorun amacıyla seni orada tutmaya devam etmezler.

Bülent Ersoy ’u, bu güne dek benim kadar hiç kimse sert eleştiremedi bu amma aksiyon Bülent  Ersoy ’un sanatına gelince tümce kabil köle susarım. Dolayısıyla sende SUS..

Barbaros Şansal diyor kim “Benzeri çok transseksüel arkadaşımız var. Onlar fuhuşa zorlanırken, ismi lazım değil ayrıksı tıpkısı hanımefendiye dokunulmazlık yapılıyor” Sende cevabı veriyorsun “Bülent Ersoy ’dan mı bahsediyorsun” diyerek..

O antlaşma benimde sana soracaklarım var amma neyse!…

 “Bana maydonoz tarlasını yoldurma AVŞAR KIZI!..

Sacit Arslan

 

 

Bir Cevap Yazın