Analı-kızlı fuhuş çetesi mide bulandırdı!..

İHA’de vadi düzlük habere göre Adana Inanma Müdürlüğü Güvenlik Bölüm Müdürlüğü’ne bağlı Ahlak Göz Amirliği’ne bundan 2 ay önceki ana Ayten S. (45) kızı Aslıhan E. (24) ve Ayten S.’nin sevgilisi Enver Ç.’nin (53) zarfında olduğu tıpkısı çetenin 4 kadına fuhuş yaptırdığı ihbarı geldi.

Polis Güçleri ihbar üstüne savcılıktan lüzumlu izni alarak çeteyi hem fiziki hem de ustalık adına izleme etmeye başladı. Bu strateji esnasında çeteye Mehmet Ş. (36) isimli ayrımsız kişinin avrat bulduğu Fehmi S. (44) isimli şahsın evinde dahi kadınlara fuhuş yaptırıldığını belirledi. Polis Güçleri 2 ay süresince lazım delilleri topladıktan bilahare şafak vakti 5 ayrı noktaya faaliyetler için düğmeye bastı. Yapılan operasyonda fuhuş çetesinin hep üyeleri gözaltına alındı. Kıygın kadınlar bile ifadesi gönüllenmek için emniyete getirildi. Mağdur kadınlar bu şahısların tavassut ve kayran realizasyon etmesi sonucu etraflı süredir fuhuş yaptıklarını söyledi.

Zanlılardan Aslıhan E. annesinin kendisine fuhuş yapması için koca ayarladığını belirterek, “Ben hem fuhuş yapıyorum hem de bu dört kadının fuhuş yapmasında koruyucu oluyorum” dediği öğrenildi.

Zanlılardan Fehmi S.’nin ise kendisinin erkeklere cebin zaafı olduğunu, fuhuş çetesinin üyesi olmadığını söylediği öğrenildi. Ayrıksı zanlıların ise birbirini suçladığı belirtildi.

İfadelerinin alınmasının peşi sıra adliyeye irsal edilen zanlılardan Fehmi S. başıboş kalırken, özge 4 şüpheli “fuhşa vasıta ve yer keşfetmek” suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bir Cevap Yazın