Ankara’da ev içi yılgı veren kavga!..

Milliyet’te düzlük kayran habere göre olay Ankara, Etlik Dun Coşku Mahallesi Azık Çıkmaz 24 numarada meydana geldi. Daha belirlenemeyen ayrımsız nedenle cinnet getiren Ahmet C., eşi Gülgûn C., oğlu Cihat C., kızları Aliye, Hamidiye ve Adanmış C.’ye kurşun yağdırdıktan sonradan göğsüne kurşun sıkarak intihar etti.

Silah seslerinin duyulması üstüne komşuları polis ve esenlik ekiplerine marifet verdi. Fenomen hesabına gelen sağlık ekipleri yaptıkları incelemede, Ahmet, Gülgûn, Aliye ve Cihat C.’nin olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Yanık halde kâin Hamidiye ve Adanmış C. fenomen durumunda yapılan önceki müdahalenin arkası sıra Yıldırım Beyazıt eğitim ve Araştırma Hastanesi ve GATA’ya gönderme edildi. Hamidiye C.’nin durumunun pahal olduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

KIZI TACİZ EDİLDİĞİ ÜZERE DELILIK GETİRMİŞ

Başkentte delilik getirip eşinin ve çocuklarının üstüne mermi yağdırıp intihar eden ata Ahmet Canal ’ın, kızlarından birinin 2013 yılında Bodrum ’bile tacize uğradığını ve bu bilgiyi öğrendiği için olayı gerçekleştirdiği kanıt edildi.

Bir Cevap Yazın