Ankara’da kasaba uğrunda ceset bulundu!..

Hürriyet’te düzlük kayran habere bakarak polis güçleri ekipleri ihbar üstüne, Kuzey Yer Yolu Doğukent Bulvarı ayrımında bir eş cesedi buldu.

Bıçaklanarak öldürüldüğü tespit edilen kişinin üzerinden Muhammed Y. (23) yerine mukayyet etiket bundan sonra.

Görüngü yeri tetkik ekiplerinin çalışmasının ardından naaş, Adli Tababet Kurumu’na kaldırıldı.

ARABA KIRALAMA CİNAYETİ

Bursa ’da evvel şeb, kiraladığı otomobili düşüncesiz vermediği öne sürülen Gökhan Şen (26), iddiaya göre tartıştığı komütatör sahibi Volkan Beysülen (23) ile arkadaşı Ömer Gürlemez (23) tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Cinayet sonrası kaçan şüpheliler ile 2 arkadaşı polis tarafından yakalandı.

Görüngü, akşam saat 02.30 sıralarında şekil Osmangazi İlçesi Demirkapı Mahallesi ’nde meydana geldi. Bursa ’bile açacak isticar işi eden Volkan Beysülen arkadaşları Ömer Gürlemez, H.C. ve İ.A. ile gezerken, üç ay geçmiş Gökhan Rahat ’e kiraya verdiği ve geri getirilmeyen otomobilini gördü. Yanardağ Beysülen, otomobili kullanan Ş.K. ’ye aracın kendisine ilişkin olduğunu söyledi. Ş.K. ’nin, “Ego bu ara bulucu Gökhan Bayındır ’den eğreti adına aldım” demesi konusunda Beysülen ve üç arkadaşı tıpkı otomobile binerek Gökhan Bayındır ’mağara, arkadaşı ile birlikte kaldığı Demirkapı Mahallesi ’ndeki evine gitti.

İddiaya bakarak burada dışarı çağırdıkları Gökhan Abat ile tartışan Yanardağ Beysülen ve arkadaşı, Rahat ’i sırtından, göğsünden ve başından bıçaklayarak öldürdü. Görüngü sonrası kaçan ve polis güçleri yoluyla cinayette kullandıkları iki bıçakla yakalanan Yanardağ Beysülen ile Ömer Gürlemez suçlarını itiraf etti.

Polis olaya müdahil H.C. ile İ.A. ’yı bile yakaladı.

Metal yolmak ve âdem cerh etmek suçlarından kaydı olduğu öne sürülen Gökhan Abat ’mağara cesedi, otopsi cereyan etmek amacıyla Bursa Adli Tababet Kurumu morguna kaldırıldı.

Sorgulamaları devam fail şüpheliler adliyeye çıkartılacak.

Bir Cevap Yazın