Anlamaklık Değirmenci İDO’yu kavuşum dibine soktu!..

Biçim D’nin Günaydın programının sunucusu Derk Kırmacı, kendisini çok bahtsız fail tıpkı konuyu izleyicileriyle paylaştı.

Şeb malumat merkezine geldiğinde masasının üstünde ayrımsız kutu gördüğünü belirten Değirmenci, ‘Kutunun süresince kademe ve boyun bağı vardı ve birde eke vardı, kartın üstünde İstanbul Bahir Otobüsleri (İDO) yazıyor. İDO’nun çok kızıl basın müşaviri ve genel müdürü düşünmüşler bana hakeza tıpkısı ihsan göndermeye karar vermişler herhalde. Çok teşekkürname ederim haddinden fazla naziksiniz amma böyle şeylere on paralık lüzumlu namevcut. Ben üzüldüm düpedüz. Böyle hediyeler göndemreye icap bulunmayan ‘ diye konuştu.
 
INTIKAL DEĞİRMENCİ’NİN BÜYÜK BAŞARISI (VERI LİNKİ)
 
‘HEDİYE KOYMAK ADET REŞIT MEMLEKETTE’
 
“Tığ İDO ile ilgili iyi haberleri üstelik veriyoruz, ateş haberleri de veriyoruz. Tığ gazetecileirn görevi bu” diyen kalburüstü sunucu, “Ama haklısınız bağış kabartmak nüsha olmuş memlekette” dedi.
 
‘HEDİYEYİ İZLEYİCİSİNE YOLLAYACAK’
 
Kırmacı, ‘Ego bu sabah bu hediyeyi İDO’ya idraksiz gönderecektim. Amma birkaç evvel Erzurum Yakutiye’den aynı izleyicimizin mesajını gördüm. ‘Zeki Koca çokça şık giyiniyorsunuz. Şayet küçülenleriniz varsa bana gönderebilir misiniz? Mahallede benim da evire çevire, temizce giyeceğim kıyafetlerim olsun’ diyen tıpkı zinde izleyicimiz var. Eğer müsadeniz varsa ego bu hediyeyi İDO namına Erzurum’a bu izleyicimize geri birakmak istiyorum. Ayrımsız sefer henüz teşekkürname ediyorum dürü üzere ‘ şeklinde konuştu.
 
İDO BASIN MÜŞAVİRLİĞİ’NDEN AÇIKLAMA

Yanlış anlaşılmaya sebebiyet veren ihsan gönderimiz ile ilişkin mesafe bildirmek istiyorum.

Değme yıl yılbaşında tığ çalışanlara geldiği gibi bizlerde kurumsal ilişkileri takviye amaçlı Basın Müşavirliği adına, çikolata, maket sefine veya merhale üzere basit hediyeleri mufassal yıllardır listemizde kâin kişilere gönderiyoruz.

Müspet veya hırçın veri yapılması ile ilişkin bire bir durum değildir.

Kurye anlaşmaları ve bölüm tadilatı nedeni ile yılbaşında gönderemediğimiz ürünleri ancak bu ay başında dağıtabildik. Yıllara yayılan ağır ezgi tıpkısı aplikasyon olduğunu tıpkı öğün henüz nakletmek istiyorum.

Saygılarımla. 

Anlama Değirmenci’nin canlı yayında İDO’ya yönelik göndermelerini haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz…

 

 

 

Bir Cevap Yazın