Anlayış Sarıca’ya maneviyat ödülü!…

Yıpranmamış Asır’da saha kayran habere bakarak Kaynak Karşıyaka’nın başında 3 yürek kazanan ve 28 sene sonraları tomar şampiyonluğunu İzmir’e getiren Sarıca’nın, halkın oylarıyla yapılan değerlendirmede rakiplerine öldürücü bir ayırt atarak bu ödüle müstahak görülmesi, özellikle Pınar KSK’nin Euroleague’de istediği sonuçları alamamasıyla keyfi kaçan kalburüstü teknik adama moral oldu.

Bir oylamada, serencam üç yıldır Pınar KSK forması giyen ve mevsim başında F.Bahçe’ye transfer olan Dixon’da yılın sunu dolgunca basketbolcusu seçildi.

İzmir’e büyük gururuda Arkasspor forması giyen Hakkı Çapkınoğlu yaşattı. Liyakatli voleybolcu yılın yeryüzü ongun erkek voleybolcusu seçildi. Bu sene 14. nöbet düzenlenen Türkiye Yılın Spor Adamları Ödülleri, 21 Mabeyin Pazartesi gecesi Hilton İstanbul Bosphorus/ Convention Center’da yapılacak törenle sahiplerini bulacak.

Oylamada, yılın pakt başkanı Muazzez Yıldırım, yılın takımı G.Saray, maharet direktörü Hamza Hamzaoğlu, yılın en gür futbolcusu (yerlilerde) Yanardağ Abat, (yabancılarda) Wesley Sneijder oldu.

Antalyaspor’a transferi çok konuşulan Samuel Eto’da oylamada yılın transferi seçildi.

Bir Cevap Yazın