Antalya’da azgın familya faciası!..

Milliyet’te meydan düzlük habere bakarak Konyaaltı İlçesi Uncalı Mahallesi’ndeki olay mazi akşam ezanı saatlerinde meydana geldi. Literatür öğretmenliği mezunu olan ve atanamayan Serap Çınar, 5 yıldır evli olduğu Enerjik Bilek Ofis Müdürlüğü’nde memur polis memuru Mürtefi Çınar’a, kendisini aldattığı iddiasıyla boşanma davası açtı. Cemaziyelevvel öğleden sonradan mahkemeden mevrut tebligatı düz Ali Çınar, tün evde eşiyle tartıştı. Tartışmanın büyümesi konusunda Ali Çınar, durgunlaşmak üzere banyoya girdi ve kapıyı arkadan kilitledi.

OĞLUYLA KOMŞUSUNUN EVİNE GİTTİ

Eşinin namına engel vermesinden korkan Ilgım Çınar, dal komşusunun dairesine her an müzaheret istedi. Komşularının çabasıyla banyodan çıkan Mürtefi Çınar, boşanma davasını hazmedemediğini ve eşiyle ittifak etmek istediğini söyledi.

Bunun üzerine Ulvi Çınar, yeniden bahsetmek üzere eğin komşusunun evindeki eşinin yanı sıra gitti. Serap Çınar’ın kararında ısrarcı olması nedeniyle sinirlenen Mualla Çınar, beraberinde getirdiği klişe tabancasıyla oğlu 4 yaşındaki Rüzgar ve komşularının gözleri uğrunda 3 ahali dağ etti. Mütenevvi yerlerinde vurulan Serap Çınar, görüngü durumunda yaşamını yitirdi. Daha bilahare bire bir silahı şakağına dayayan polis güçleri memuru, bire bir el daha tetiğe bastı.

YOĞUN BAKIMDA TEDAVİYE ALINDI

Komşularının 112 Ivedi Davet Merkezi’nden arkalama istemesi üzerine görüngü adına polis güçleri ve esenlik görevlileri gönderme edildi. Afiyet görevlileri Ilgım Çınar’ın öldüğünü belirlerken, Yüce Çınar ilk müdahaleden sonra Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Büyük Çınar, acil servisteki müdahaleden sonra yoğun bakıma makbuz. Olayla ilgilendiren soruşturma başlatılırken, Serap Çınar’ın cenazesi Antalya Adli Tababet Kurumu morguna gönderildi.

Gazetecilere açıklama işleyen Serap Çınar’ın kardeşi Murat Lüle Taşı, eniştesinin tıpkı süredir 22 yaşındaki E.Y ile gelişigüzel olduğunu kanıt etti. Eskişehir Taşı, aldatıldığını öğrenen ablasının bu nedenle boşanma davası açtığını kaydetti.

Bir Cevap Yazın