ARAS’IN KİTABI ÇIKTI

Özgür Aras, retrospektif yaptığı işleri, geldiği ve hedeflediği noktayı, sanatçılarla yaşadığı hususi anları, şimdiye büyüklüğünde tek tıpkı yerde anlatmadığı sunma mufassal bilgileri bu işi boşaltmak isteyenlere kendi duyguları ve cümleleri ile ‘Güzel Günler Zorlu Yollarda Geçer’ kitabında anlattı.

Bir Nice ünlüye yaptığı farklı işlerle ve sosyal kalın kampanyaları ile adını duyuran Müstakil Aras beşinci kitabı ‘Güzel Eyyam Güçlü Yollardan Geçer’i Imleç Kitap’ dan çıkarttı.

Kitabın daha çok nöbet fotoğraf bir özelliği olduğunu belirten Bağımsız Milletvekili Aras, “Gelişim yaşamından hususi yaşamına kadar temel ayaklık ve ilkeler vardır. Ego bu kitapta bu ilkelerden ve zirveye ulaşmanın, detaylarını anlattım. Müteharrik, çabalayan ve bütün ile ferah ilişkiler yapmak isteyenlere neler yapılacağının gösterileceği bir yaşanmış hayat seriyorum gözlerinin önüne. dünden bugüne, yaptığım her işte hangi hissettim, hangi düşündüm, hangi tahsis etmek istedim, zahir tıpkı kez aldım. Sanatçılarla aramdaki diyalog yada aksiyon yaptığım insanlarla yaptığım anlaşmalarım birlikte nelere özen ettim. Hepsini, ‘Güzel Günler Dokuz Canlı Yollarda Geçer’birlikte anlattım” diyor. 

Öz dirim hikayesinden yola çıkarak anlattığı duygularını ‘Güzel Eyyam Mukavemetli Yollarda Geçer’ kitabında anlatan Hür Aras, “Bu betik, zat yeteneklerini şahsi çabalarıyla zahir harekete geçireceklerini anlatan aynı betik esasen. Tıpkısı nevi kez gösteriyor. Ben kişi imkanlarımla kişi isteklerimle ve çabalarımla bu noktaya geldim. Bunu birlikte peçelemek bölmek istemiyorum. Başarılarımı herkesle kabullenmek istiyorum. Doğrusu kudretli eş yazılarımın içinden kendilerine yararı olacak şeyleri cımbız ile çekeceklerdir” diye niteleyerek bu kitabın tamam tıpkısı posta suret olduğunu söylüyor.

Bundan önceki birçok adlı sanatçının menajeri çalıştıkları insanların sırlarını vererek yazdıkları kitaplar ile gündeme gelmiş ve kendilerinden kortej ettirmişti. Fakat, Mutlak Aras bunun çokça doğru tıpkı öz olmadığını belirterek, “Bu kitapta bu konuyla ilgili da aradığınız herhangi bir şeyi bulacaksınız. Aynı yere katılmak amacıyla, liyakatli olmak için ayrımsız aktarılma para kazandığınız, domuzuna başarıla imza attığınız tek kimseyi kötülemenize lüzumlu bulunmayan. ‘Güzel Eyyam Mukavemetli Yollardan Geçer’da gelişigüzel türlü detayı görebilirsiniz” diyerek bu kitabın gerçeklenmiş okunması gerektiğini söylüyor.

Bir Cevap Yazın