Ard arda iki ödülü kucakladık!…

Açık Deniz Taşkıran yönetimindeki Media4x4 Organizasyon’un düzenlediği 2013 Ziçev Vakfı yılın arz iyileri ihsan töreni Maslak Tim Show Center’da sahiplerini buldu.

Sunuculuğunu Gökay Kalaycıoğlu ve Didem Gürüzümcü’nün üstlendiği geceye baht yağdı. Magazin dalında ‘bildirme iyi’ dürü Sacit Aslan‘ın oldu.

Mavera yandan Tabiat Koleji öğrencileri, güzeşte akşam Avcılar Kampüsü ’nde Adlı PR ve basın danışmanı Gönül Altıntaş‘ın balaban organizasyonuyla matbuat ve monitör dünyasının başarılı isimlerine bu sene ilk defa düzenledikleri Huy Ödülleri ’ni sunma etti.

Ödüllerin sahipleri, cümle Huy öğrencilerinin katılımı ile gerçekleşen soruşturma sonucu belirlendi.

Bugüne kadar yaptıkları projelerle bir nice başarıya imza atan, akademik, spor ve hanek çalışmaları ile bağış toplayan Natür Koleji öğrencileri bu kat dürü verdi.

Öğrencilerine akademik terbiye dışında, hars ve sanatla bağırsak içe olabileceği ortamlar sunan Natür Koleji, yaptıkları anketler sonucu matbuat ve televizyon dünyasının kalburüstü isimlerini 34 ayrı kategoride ödüllendirdi. ‘En bereketli magazin sitesi‘ dalında ödül SacitAslan.com‘un oldu.

İki ödülü üstelik Sacit Aslan’ın hesabına sacitaslan.com ürün hayatına başladığı 2007 yılından bu yana 7 yıldır görev eden Kadri Erçetingöz aldı.

Bir Cevap Yazın