Arda Uskan: ‘Görgüsüzlük ve şöhret’

Sanırsınız ki hepsinin ivedili ihtiyacı var, almazlarsa oracıkta ölecekler! Ivedi ihtiyacın adı ’Blackberry ’ cep telefonları… Sıraya girenler üstelik tıpkı bölük ünlülerimiz.

Haber güzeşte bizim ceride karışma seçkin yerde vardı; Heybet Çapa ’nın Süpermarket ünlü mekanında, Blackberry firması, düzenlediği bir partiyle parasız telefon dağıtılmıştı. Olur bizatihi geçercesine bu telefonlara akın edenler kimlerdi? Yeryüzü başta Ebru Şallı (dört modül ansız almış), Kaynak Altuğ iki kesim, yazmaya hazin varmıyor amma sevgili Ajda dahi üç modül… Ülker Yalçın ’ın durumu ise az buçuk karışık…

Birinin kocası aksata mağazaları zinciri sahibi bilinen, ötekisi yıllardır mesleğinin kaymağını biriktirmiş ayrımsız göstergeç yıldızı, Ajda ise, Ajda aha!

Demincek bu ’mal kazanma ’ hırsını bire bir çıngı anlayabiliyorum, ama arkadaşlar, ellerde telefon kutuları öyle gösteriş caka foto çektirmek bile neyin nesi? Hiç yakıştı mı size? Birlikte aletlerin satış fiyatı da 500 liraymış. Hayırlı 5 bin olsa hangi tamam, sizin üzere cebi mübarek, gönlü cömert kızlarımız üzere.

Ayrıca, Marlon Brando ’nun, Woody Allen ’ın Oscar ödülü reddettiği şu dünyada, üç kuruşluk telefona sevinen sanatçılarımız olduğu amacıyla da hangi kadar mutluyum, anlatamam size…

Arda Uskan

Bir Cevap Yazın