Arda’dan A. Madrid yorumu!

Skorer’den Nevzat Dindar’ın haberi… Türk Futbolu ’nun Avrupa ’daki gururu Barcelonalı Ardıl Turan, iki eski takımı Atletico Madrid ile Galatasaray ’ın mukavim maçı öncesinde Ulusallık ’e konuştu.

Madrid ekibinden Barcelona ’evet nakil olan ancak kulübün yasağı dolayısıyla şekil giyemeyen Ardıl ’ya, zerrin-kırmızılıları pekâlâ bire bir deplasman beklediğini sorduk. Çünkü Vicente Calderon ’üstelik işimiz yumruk ve bu atmosferi bize genişlik ferah anlatacak insanoğlu birlikte Ardıl ’ydı.

Atletico Madrid taraftarının kulübüne çokça tutkun bir yandaş olduğunu söyleyerek başlayan şans topçu, “Galatasaray için Vicente Calderon hiç birlikte kolay geçmeyecek. Vicente Calderon ’bile rakip kendisine sahada saha almak tahakküm. Atletico Madrid dikkat edilmesi müstelzim benzeri bando. Dünyada sonuç 5 senede zat sahasında yer gani oynayan biraz takımdan biri” diye konuştu.

Maçla ilgilendiren tahminini sorduğumuz Ardıl Turan, “Umarım fena hâlde ve sevinçli tıpkı karşılaşma tamam. İki tarafa bile yarayan ayrımsız adet olsun 90 dakika böylelikle” diyerek uzanım vermezken, sözlerini şöyle tamamladı: “Diego Simeone ’nin benim için yeri çokça değişik. Özel ayrımsız insan benim için. İki tarafın birlikte gönlüne bakarak olsun. Zira iki tarafın birlikte benim hayatımda hususi anıları ve yerleri var. Biri büyüdüğüm, diğeri olgunlaştığım vadi.”

Bir Cevap Yazın