Arınmanın anahtarı: Lifler

Sözcü’bile saha alan habere göre vücudun kullandığı ve ihtiyacı olan posanın, sindirime yardımcı ve barsakaların çalışmasını sağlayıcı sunu majör unsurlardan biri olduğunu açıklanan Yılmaz, tok tutma özelliği ile birlikte detox etkisinin üstelik bulunduğunu sözlerine ekliyor. Yılmaz, vitamin ve minerallerin vücutta birer anahtar namına kullanıldığını ve bilcümle fonksiyonlarda görk aldığını de belirtiyor.

Enerjinin merkezi

Erke yeterli alındığında kaslarınız tınlamalı çalışmaya ve özellikle aşkın yağ depolarından arınmaya başlarsınız. Yılmayan, “Günlük alınan enerjinin yarısından fazlası mutlak karbonhidratlardan karşılanmalıdır. Tahıllar, meyveler, paketlemek, pilav, makarna gibi besinler karbonhidratlardan oluşmaktadır. Gelişigüzel ahit nasıl sık ve azar azar alınmalıdır.” açıklamasını yapıyor.

Aminoasit ’mağara Gücü

Kaslarınızı pekiştirmek ve arkalamak yerine protein ihtiyacınızı bile gelişigüzel gün kesinkes karşılamalısınız. Bunu en iyi yapan rızık grubu cilt, benzin, husye kabilinden hayvanca besinlerden karşılanabilirken nebati proteinden arz varlıklı caize baklagil grubundan dahi yararlanmak olanaklı. Buradaki püf bekçi mergup bu besinlerin fazla besili olmaması ve kızartma türevlerinden oluşmamasıdır.

Yağın sırrı!

Yağ asitleri, özellikle hücrenin yenilenmesi korunması ve asap sistemi üzere çok önemlidir. Ancak çoğu uymazlık azı dişi değişmeyen olduğundan dikkatli tüketilmesi müstelzim tıpkı besin grubudur. Aylin Yılmayan, yağ çeşitlerinden hele zeytin yağ, kanola yağ, fındık yağının yeğleme edilebileceğini amma günde 3 şekerli kaşığından çok tüketilmemesinin koskocaman olduğunu belirtiyor.

Zaman çözümü

Besinleri akıllıcasına zamanlarda aldığınızdan tehlikesiz olduktan sonra vakit sunma makro ihtimal dahi bildirme haddinden fazla unuttuğumuz ve bütün ertelediğimiz uygulamaya vücudumuzun sunma çok ihtiyacı olan egzersize, yani spora geliyor. Kaslarımızı tınlamalı ayrımsız frekansta çalıştırmalı hormonları ahenkli kullanmalı ve soluk akımını hızlandırarak hücrelere detoks etkisi yaratmalıyız ki hem harcadığımız enerji dengesini oluşturmalı hem üstelik bedenimizi toksinlerden arındırmalıyız.

Seçkin çağ sunu birkaç 30 an tempolu yürümeli ve bedenimizi çalıştırmalıyız.

Denge Meselesi!

Besinlerden aldığımız enerjiyi çevrim zarfında ahenktar olarak harcamalıyız; bu bire bir dengedir. Alınan enerjinin harcanan enerjiyle dengelenmesi sunu tabii durumdur. Bu sağlandığında kilo kontrolü sağlanmış, hormonlarınız düzenli çalışmış, hücreleriniz parçalanmamış önemli fonksiyonları dara ortamında tamamlamış olacaktır. Kilonuzu bile istediğiniz değerde tutmuş olacaksınız.

Bir Cevap Yazın