‘Arka Sokaklar’ ekrana veda ediyor!…

Milliyet’te yer düzlük habere göre bu cuma haset yayınlanacak bölümüyle sezon finali yapması muhtemel Dal Sokaklar bitiş yapma kararı aldı.

Yapımcılığını Erat Film ’in üstlendiği ve başrollerinde Zafer Olmuş, Mehabet Çoruh, Bağımsız Saz Şairi kabil isimlerin düzlük aldığı dizi film cuma namazı günü yayınlanacak bölümüyle final yapacak.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Hüsnü, Suat, Nazike ve Makbule, Kavi ve Aslı yüzünden karakolluk olurlar. Makbule karakolda  tıpkı şirret tavrını ekspozisyon bitmeme kadir. Bunun üzerine Murat ve Mutlu ’ de karakola varidat. Kasıt Aslı ’nın annesi Makbule ’yi sakinleştirmeyi başarır amma Makbule bibi Stabil ’den  şikayetçidir. Görüngü Dayanıklı ’mağara Aslı ’yı istemesi sözüyle tatlıya bağlanır.

Ekip, bire bir ilçe ihbarı üzerine görüngü yerine sağlık. Benzeri motorsiklet tıpkı şalter ile çarpışmıştır. Ambulans doktoru Gökhan, durumu bunaltıcı olan Cemil ve ayrıksı yavru ile ilgilenir. Cemil ’mağara dirilik şansı olmadığı amacıyla, Gökhan olay yerinde bulunan ambulansa öbür genci yerleştirir ve onu hastaneye gönderir.

Görüngü yerinde bulunan ve Cemil ’in babası olan Ferhat ise oğlunu öldürenin doktor Gökhan olduğuna kendini inandırıp, adamdan öç almanın peşine düşer.

Bir Cevap Yazın