ARMAN ISYAN ETTİ

Hürriyet’in yazı işlerindeki eş egemenliği böylelikle gazetenin arz yazarı Ayşe Arman’ı da çileden çıkardı. Geçtiğimiz günlerde Balçiçek Pamir’in dahi eleştirdiği Özgürlük yazı işlerine habere attıkları aynı antet yüzünden bu öğün bile Ayşe Arman çattı..

BIKTIM BU ERKEK PALAVRALARINDAN
YEMIN ederim sıkıldım bu erkek palavralarından. Çıktı gülmüyorum dahi. Geçmiş baktım bizim gazetenin bir numara sayfasında Silvio Berlusconi haberi. İnci diş kabil parlıyor. “Silvio 20’lik eş kadar.” Hangi anlıyoruz biz bu haberden:

72 YAŞINDA EŞEY İLAHI
72 yaşında ama bir seks ilahı. Haddinden Fazla tafsilatlı sevişebiliyor. Kati suretle sertleşme sorunu yaşamıyor. yoğun orgazma ulaşıyor ve ulaştırıyor. Hep kadınlar, “Berlusconi benimle bile yat, benimle de yat!” diyor.

TIĞ İNANMIYORUZ
Biz dahi buna inanıyoruz öyle mi? Müfit inanmıyoruz! Berlusconi’yle ayrımsız akşam geçiren ve bunun için dünyalık düz bire bir avrat:

a) Onu ithaf etmek üzere

b) Ortalığı yoklamak üzere

c) Erkek beyninin elbet çalıştığını bildiği amacıyla

d) ünlenmek evet dahi hoppadak canı istediği üzere

Kullanılmış televizyonda böyle aynı molekül söylemiş. Bunun geyiğini yapmakta bire bir engel yok.
Sorun, haberi doğruymuş gibi vermekte.

ZIRA GAZETELERİ RICAL YAPIYOR
Dikkatinizi çekerim, “72 yaşında benzeri eş, 20’lik gibi benzer mi?” diye niteleyerek verilmemiş. Kafadan kefil olunmuş. Ben söyleyeyim sebebini, gazeteleri erkekler yapıyor ve bu cins “şehir efsaneleri”nin makul olabileceğine inanmak istiyorlar.Bunu bile keder donör buluyorum.

KAFAYI SEKSLE BOZMUŞ DURUMDALAR
Tamam, belki beyefendinin performansı iyidir. Amma bu; umumi ayrımsız akıllıcasına üzere algılanırsa ve daim bu garip mesajlar verilirse ülkü olur. Ki oluyor. Bakın etrafınıza, yaşı ilerleyen erkeklerin az daha kâffesi, kafayı seksle bozmuş durumda. Tabiatıyla ki 72’liklerde da hareket var.

MESELE YALNIZ SEKS DEĞİLDİR
Ama rüfeka! 72 yaşındaki benzeri erkek 72 yaşındadır, 20 kabil olması kabil değildir. Viagra’ya karşın. Bunu kabul edelim. Olmasın üstelik doğrusu. 72 yaşındaki tıpkı erkeğin 17 yaşındaki bir kızla birlikte birlikte olabilmesi cins değildir, çünkü mesele yemeden içmeden eşey birlikte değildir, amma bazıları kendilerini o erkeklerle özdeşleştirdikleri için, “Illet olamasın?” diyorlar. Olmaz. Herkes tıpkısı sıkıntı yaşını kabullensin ve güldürücü duruma düşmesin.

Ayşe Arman /Hürriyet

Bir Cevap Yazın