Asena – Caner Azade ayrılığında bomba argüman!..

Bomba sav!

Takvim Gazetesi’nde vadi alan habere göre Fenerbahçeli Caner Serbest, böylelikle pes etti! Kader topçu, metrukiyet davası açtı. Hiçbir maddesel talepte bulunmayan Asena Serbest’in boşandıktan sonradan işadamı aşkıyla yılın belirli bir kısmını Çanakkale’de geçireceği konuşuluyor…

3 YIL DAYANABİLDİ

Beklenen oldu… Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin, eski periyot “Evliliğimiz çekilmez ayrımsız nakız aldı” diye Asena Başıboş’e metrukiyet davası açtı. Dilekçesinde dünyaevi birliğinin gene sarsıldığını bile söyleyen nasip futbolcunun açtığı sav, akıllara Asena Serbest-Berkay skandalını ayrımsız el daha getirdi. 3 sene geçmiş pırtlak veren skandalın arkası sıra Caner Erkin, eşine topluluk çıkarak sersemlik yaratmıştı.

İKİ SKANDAL…

Azade çiftinin evliliğindeki sular parçalanmamış durulmuşken bu yol ortaya ‘Mehmet Dinçerler’ daha çok. Asena Serbest ve Dinçerler, Alman basınının ortaya attığı aşk iddialarını yalanladı. Ancak Berkay’ın geçtiğimiz aylarda Etiler’deki tıpkı akşam kulübünde silahlı saldırıya uğramasının ardından yaşananlar ilginçti. Emniyet, Asena Erkin ve Dinçerler’i ifadeye çağırıp onlara “Azmettirici misiniz?” diye niteleyerek sormuştu.

KİM BU IŞ ADAMI?

Aylardır yanında tek bir kare fon vermeyen antrparantez evlerini de ayıran Asena ile Caner Azade, sonunda dedikoduları de doğruladı. Caner’in açtığı metrukiyet davasının yankıları sürerken ortaya aynı alışılmadık tez henüz atıldı. İddiaya göre ötede tasar çizimci, Çanakkale Biga’ya envestisman eden tıpkısı işadamıyla birlikte. Üste Asena Serbest, resmi olarak ‘bekar’ olduktan sonradan yılın ayrımsız kısmını bile Biga’de geçirecek.

CANER SOYADINI VERMEDİ

Asena Başıboş, talih futbolcudan ödence dilek etmeyecek. Oğulları Çınar’ın velayeti anneye verilecek. Caner Erkin, eşine mahiye 10 bin liralık yetersizlik nafakası ödeyecek. beraber Caner Serbest’in isteği konusunda Asena Serbest, metrukiyet kararı verildikten bilahare Azade’i değil kızlık aile adı olan Atalay’ı kullanacak.

Bir Cevap Yazın