ASIL BILIM BÜLTENİNDE NİKAH!..

Böylesi görülmedi…

Asıl bilgi bülteninde faal etken nikah kıyıldı…

Da evlenenler kanalın vukuf müdürüyle bilgelik spikeri…

Havacılıkla ilgilendiren kitap fail kanalın spikeri, üstündeki gelinlikle Muhsin Yazıcıoğlu’nun hayatını kaybettiği kazayla ilgilendiren gelişmeleri aktardı ve arkası sıra üstelik ‘evet’ dedi.

Aynı göstergeç kanalının anne bilgi spikeri ile malumat müdürü, canlı yayında evlendi. Selen stüdyosunda gerçekleşen çiftin nikahını Küçükçekmece Belediye Başkanı Muazzez Yeniay kıyarken, nikah şahitliklerini ise Sivil Havacılık Genel Müdürü Ulvi Arıduru ve Uçak Teknisyenleri Derneği Onursal Başkanı Sefa Inanç yaptı.

IŞTE CANLI YAYINDA KIYILAN NİKAHIN AYRINTILARI

Havacılıkla ilişik yayın işleyen göstergeç kanalında mesai arkadaşıyken, evlenmeye karar veren Nilay Morgül ile Murat Herdem çifti, enteresan ayrımsız nikahla acun evine girdi.

Herhangi Bir devir olduğu kabilinden monitör kanalına gelen eş adayı Nilay Morgül, esas malumat stüdyosuna bu kez gelinlikle geldi. Geçmiş malumat olarak BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun dahi süresince bulunduğu helikopter kazasındaki sonuç gelişmeleri veri veren spiker elkızı ardından da kişi nikah haberini sundu.

Bugüne büyüklüğünde stüdyoda ağırladığı onlarca konuğa kendisinin istifham yönelttiğini fakat bu nöbet onların soracağını belirten Morgül, ‘Ve bana beş altı sonradan ‘Hayatının yer kebir kararını vermeye amade mısın?’ diyecekler. Çalıştığım televizyonda avlu arkadaşımı tanıdığım için şişman bahtiyarlık duyuyorum.’ dedi.

Ardından çiftin nikâhı şahitlerin nezdinde Belediye Reisi Aziz Yeniay marifetiyle kıyıldı. Kanalın Yenibosna’daki hat stüdyosunda gerçekleşen nikah merasimi davetlilerin bulunduğu Küçükçekmece’deki tesisten etken yerine izlendi.

Izlemek için haberin videosuna tıklayınız…

Bir Cevap Yazın