Asıl üç kızıyla birlikte sır oldu!

Hürriyet’te düzlük düz habere bakarak benzeri restoranda bulaşıkçı adına çalışan Saniye Az’un, iddiaya bakarak, hisse senedi arkadaşının kızı kendisine bilinen ‘Yasemin’ isimli benzeri güre kadın, beraberinde ağabeyi ‘Salih’ namına tanıttığı 1 erkekle 1 Aralık gecesi evlerine ziyarete geldi.

Bu ziyaretin arkası sıra Ferişte Duygusal ve 3 kızı ortadan kayboldu. Temel ve kızlarıyla gelişigüzel ruhlu gelinleri Aysel Ensiz, ailenin idraksiz dönmemesi konusunda Balıkesir’de etkin eşini arayarak durumu anlattı. Yapılan tamlık aramalara rağmen anne ve 3 kızına ulaşılamadı.

Polise zayi başvurusunda bulunuldu. Melek Fert’ın oğlu Serkan Ensiz, annesi ve kız kardeşlerinin birey güvenliklerinden endişe ettiklerini belirterek, “Eşimin beni arayıp annemin ve kız kardeşlerimin eve gelen misafirlerle birlikte tün evden ayrıldığını ve kayıp olduklarını söyledi.

Ego çabukça Sivas’a geldim. Tıpkısı müddet bekledik varidat diye niteleyerek amma gelmediler. 5 dönem oldu kendilerinden bilgelik alamıyoruz. Günümüzde terör olayları çoğaldığı için IŞİD’e gitmiş olabileceklerinden şüpheleniyorum. Ben ailemin birey güvenliğinin tehlikede olmasından korkuyorum” dedi.

Serkan Sıkı görüngü haset eve gelen kişileri araştırdıklarını fakat benzeri sonuca ulaşamadıklarını söyledi.

Dar, annesi ve kardeşlerini eve gelen eş ve erkeğin götürdüğünden şüphelendiklerini dile getirdi.

Kaybolma asıl ve kızlarını hatırlamak için polis araştırma başlattı.

Bir Cevap Yazın