‘Aşk Listesi’ engel açıyor!

İdealinizdeki insanı fotoğraflamak üzere 10 çeşni seçmeniz gerekse hangilerini tercih ederdiniz?

Özdemir Çiftçioğlu yönetiminde Itibar Şenay, Beklenti İlban ve Pamela Spence ’in başrollerini paylaştığı ‘Aşk Listesi ’ bu akşam KATS Manzara ’de gerelti diyor.

Norm Foster ’ın yazdığı Menekşe Uçaroğlu ’nun çevirdiği ve Tiyatro Şenay yapımı olan ‘Amor Listesi ’, amor, kadın, erkek ve yaşam konusunda düzenli, sürprizlerle dolu ve düşündüren iki perdelik bir oyun. Baziçe, 8, 9 ve 11 Fasıla akşamı KATS Fon ’de.

Aşkınızı Lacerem Alırdınız?

Hayallerinizde yarattığınız kadının ya dahi erkeğin bittabi olmasını dilerdiniz? Uzun ya dahi kısa boylu, yeşil, semavi yahut siyah  gözlü. Uzun saçlı, güdük saçlı, sarışın, yağız, altın. Adamakıllı vücutlu, sporcu, işinde kudretli, ensesi kalın, yoksul evet birlikte idare değer. Ya üstelik hayallerinizde kim adam; can, aşk kırcı, anlayışlı, yani sadece sizi seven ve sevilmeyi muntazır biri… Hangisi?

Ihtimal hepsi, belki on paralık biri… Ve deminden sizden, bilcümle bu özelliklerden on tanesini seçmece tuhaf ayrımsız cetvel yapmanızı istesek acaba elbet bir çizgilik yapardınız?

Koca, karı, ıssızlık, al, münasebat ve aşk üstüne merkum haddinden fazla uyumlu romantik benzeri fars olan Seyretme Şenay ’ın ‘Aşk Listesi ’ oyunu 8 Açıklık Salı Saat 20:30’bile KATS Fon’bile engel açıyor.

Yazan: Norm Foster Çeviren: Menekşe Uçaroğlu
Yöneten: Özdemir Çiftçioğlu
Oyuncular: Itibar Şenay, Beklenti İlban, Pamela Spence.
Kostüm : Oxana Cozlova Dekor: Sırrı Topraktepe Işık Tasarım: Yüksel Aymaz

www.tiyatrosenay.com www.katssahne.com

KatsSahne Müselles Sok No3 Esentepe (Gayrettepe Yer Altı Treni ve Zincirlikuyu Metrobüs Durağı Yakını) Lif: 0 212 263 10 63 – 0 539 545 21 21. info@katssahne.com

Bir Cevap Yazın