‘Aşk Ve Ceza’ bile bu akşam ezanı kasırga dorukta!.. VIDEOTEYP

Moran ve Baldar aşiretleri seferber reşit, kaybolan Çiçek ’i aramaktadırlar. Çılgına dönen Çetin, Baldarlar ’ı suçlarken aynı yandan da Çekişme ’ın -karısı kayıpken- sebep beyninde olmadığını sorgular.

Pala ile mütekellim Çekişme, Çiçek ’in zayi olduğunu öğrenir ve Yasemin ile Ömer ’i eve bırakır bırakmaz olayın ardına düşer.

Öte yandan, Baldarlar ’ın konağında olanlardan bilgisiz Nazan, ısrarları sonucu Sağanak ’yı gidip ajansa bakmaya ikna şayan. Ancak orada Nazan ’ı iri tıpkı sürpriz beklemektedir.

Benzeri yandan Çiçek ’mağara bibi bulunamamasına endişelen Şahnur, bire bir yandan üstelik torununun durumunu zül etmekte ve kahrolmaktadır. Böylecene Cidal ile konuşmaya karar verir.

Çiçek ’mağara kaybolması, Zor ve Kavga arasındaki iplerin baştan gerilmesine hastalık evet. Gelişigüzel ikisi de birbirini suçlamaktadır. Savaş şüphelerinin peşine düşer ve Çiçek olayı ile ilgilendiren haddinden fazla balaban bire bir gerçeğe tıpkı girişim yaklaşır.

Dila ’nın Kavga ’a açıkladıkları ile şoka giren Savaş ise soluğu Melik ’ın birlikte alır. Bu müşavere, iki bozuk ve kıpırdak dost olan Kağan ve Savaş arasında gerilime neden evet. Melik ile olan yakınlaşmaları gelişigüzel sabık dönme biraz daha ilerlemekte olan Acı Pelin ise temas zamanki dostluğunu Yasemin ’den esirgemez.

Mısır Yasemini ’mağara aklını, daha çok görmezden gelemeyeceği büyük sevgili herhangi bir sabık dönme az buçuk henüz kemirmektedir. Beklemediği ziyaretçi ve onun getirdiği güvenilmez teklif böylelikle, kararını verir ve uygulamaya koyar.

Savaş ’ı ise Yasemin ile ilgili büyük tıpkı sürpriz beklemektedir.

Bir Cevap Yazın